Zprávy


SK Chlumec - Tatran Sedlčany „B“ 2:1 (1:1)

G: Lípa V.

Číst více...

Tatran Sedlčany „B“ – FK Rudná 4:2 (1:1)

G: Lípa V., Matoušek P., Bartůšek, Špaček

Číst více...

 

FK Králův Dvůr "B"- Tatran Sedlčany „B“ 3:4 (2:0)

G: Valenta 2x, Krůta 2x.

Číst více...

Tatran Sedlčany „B“ – SK Petrovice 3:2 (2:1)

G: Stibor, Lípa V., Strnad

Číst více...

K dalšímu přípravnému zápasu jsme zajížděli k účastníkovi okresního přeboru Sokolu Trhové Dušníky.

Číst více...

V další přípravě nás čekal tradiční soupeř hrající o třídu výše. V horkém počasí se celá řada hráčů omluvila až těsně před zápasem. Díky Dušanovi Pudilovi, který přijel kvůli zápasu dříve z dovolené, jsme mohli nastoupit alespoň v 11 lidech….

Číst více...

 V druhém přípravném zápase jsme zavítali na hřiště účastníka jihočeské I.B třídy Sokol Sepekov.

Číst více...

V úvodním zápase přípravy na novou sezónu jsme se na Vysokém Chlumci utkali s účastníkem I.B třídy Sokolem Maršovice.

Číst více...

V posledním zápase sezóny vyvrcholil jarní zmar se skládáním sestavy. Tentokrát jsme do Komárova odjeli pouze se 12 hráči s tím, že kapitán Pudil musel do branky…

Číst více...

V posledním domácím zápase jsme se utkali v místním derby s Petrovicemi. Pikantnost duelu zvýraznil start bratrů Chlastáků, kteří dovedli Petrovice k pohodlné záchraně několik kol před koncem. Po dlouhé době jsme měli zaplněnou i lavičku náhradníků, i když většina kluků hrála už druhý zápas o tomto víkendu.

Číst více...

Poslední tříbodové vítězství jsme slavili 23. dubna a do Dobříče jsme proto zajížděli s cílem tuto bilanci změnit. Domácí na tom byli ještě hůře. Naposled bodovali 9. dubna a dostali se do vážných sestupových problémů. Nás čekaly zatím největší problémy se sestavou. Z různých důvodů chyběli Pudil, Ségl, Bartůšek, Pavel Lípa, Pešek, Kvěch, Valenta, Filip Šťovíček a Matoušek!!! Věkový průměr týmu, který do Dobříše odcestoval, byl 20 let…

Číst více...

Po výprasku v Kosoři, jsme chtěli doma naplno bodovat. Opět jsme ale museli lepit sestavu. Z Áčka nás posílil pouze Kryštof Kvěch, chyběli Matoušek, V. Lípa a na hřišti se objevilo celkem 10 hráčů se sobotním, nebo nedělním zápasem v nohách. Soupeř přijel s exligisty Sňozíkem a Markem Jarolímem a se čtyřbodovým náskokem v tabulce na náš tým.

Číst více...

Nepříjemnou sérii tří zápasů bez tříbodového vítězství jsme chtěli ukončit v Kosoři. U aspiranta na postup to byl ale přetěžký úkol. Jako už tradičně jsme museli řešit malý počet hráčů. Chyběli P.Matoušek, Bartůšek, Kvěch a další hráči šli hrát za Céčko. Proto museli podstatnou část zápasu odehrát i dorostenci Dřevojan, Krůta, Hofman a Bláha, kteří dopoledne odehráli velice těžký zápas v Hořovicích.

Číst více...

Do Rožmitálu jsme zajížděli opět v hodně mladé sestavě (věkový průměr 20,8 roků). Chyběli Petr Matoušek, Pešek, Pudil, Bartůšek. Domácí hrají o záchranu a museli 100% bodovat.

Číst více...

Po dvou vítězných zápasech jsme chtěli opět naplno bodovat a odpoutat se od soupeře, který byl v tabulce hned za námi na pátém místě. Tentokrát jsme nemuseli řešit omluvenky, chyběl jen Bartůšek.

Číst více...

Na hřiště SK Chlumec, který se pohybuje v sestupových vodách, jsme zajížděli s cílem konečně bodovat venku. Velkou komplikací bylo skládání sestavy. Všechny dospělé týmy Tatranu hráli tentokrát ve stejný termín, proto bylo v permanenci hodně dorostenců, kteří měli volno. K tomu chyběla i řada stabilních hráčů (Matoušek, Bartůšek, Ségl, Pešek…). V základní sestavě se tedy objevilo celkem 5 hráčů dorosteneckého věku a na lavičce jsme měli pouze mladšího dorostence Bláhu.

Číst více...

Po nepovedeném zápase ve Zdicích jsme přivítali Sokol Zvole. Na podzim jsme u soupeře vyhráli 2:7 a i tentokrát jsme chtěli všechny body. Jak už se stává tradicí počítali jsme hodně absencí. Stále chyběl Petr Matoušek s Bartůškem. Áčko hrálo souběžně v Jankově, ze širšího kádru tak byl pouze Kryštof Kvěch. Opět nám vypomohli dorostenci – Stibor a Novák, kteří odehráli dopoledne celý zápas proti Spartaku Příbram!

Číst více...

Ve Zdicích nás nečekalo jednoduché utkání. Domácí se pohybují v sestupových vodách a bodovat pro ně bylo hodně důležité. My jsme měli velký problém se sestavou. Tentokrát chyběl Petr Matoušek, Ségl a Bartůšek. Další hráči pak posílili C tým. S pěti dorostenci jsme dohromady poskládali pouze 13 hráčů!

Číst více...

Po nepodařeném vstupu do jarní části v Tochovicích nás čekal poslední celek tabulky Březnice. Povinností tedy bylo naplno bodovat. Do sestavy se vrátil uzdravený Petr Matoušek. Oproti minulému zápasu se v sestavě objevili i Kryštof Kvěch s Tomášem Senftem.

Číst více...