"Béčko" jasně přehrálo Nečín

[10. 11. 2014 17:22:28]

Tatran Sedlčany – Sokol Nečín    5 : 0  (3 : 0)

V neděli 9.11.2014 sehrálo naše „B“ mužstvo poslední mistrovské utkání na domácím hřišti. Tabulka jasně naznačovala, kdo je v tomto utkání favoritem a průběh zápasu a také jeho konečný výsledek tomu odpovídal. Naši hráči již od začátku utkání přitlačili soupeře k jejich šestnátce  a rychlými kombinacemi si vytvářeli nespočet šancí, které však až do 17. minuty zůstávaly nevyužity. Již v zmiňované minutě se trefil nejlepší podzimní střelec  Martin Havel,  když využil přesný centr od Marka Sirotka a nechytatelnou střelu ještě otřel o břevno.  I poté stále zůstávala iniciativa na kopačkách našeho mužstva , ale bohužel bez kýženého gólového efektu. Neproměňování šancí je bohužel slabinou, která doprovází mužstvo zatím jinak velmi úspěšnou sezónou.  Přesto se nakonec ještě do poločasu podařilo vstřelit další dvě branky a upravit tak poločasové skóre na 3:0. Především třetí branka po nádherné střele Martina Chlastáka určitě potěšila prokřehlé diváky. Do druhého poločasu mužstvo vstoupilo s několika změnami v sestavě, ale na výkonu mužstva se nic nezměnilo a hned v začátku přidalo další dva vstřelené góly. Bohužel tím byl střelecký účet tohoto zápasu uzavřen, a to i přes nespočet dalších šancí. Mnohé z nich lze zařadit do kategorie 100%, jako ta v úplném závěru, u které byl střídající Radek Šťovíček. Úplně poslední zápas podzimní části sezóny mužstvo odehraje příští sobotu na hřišti Pičína, kde bude usilovat o udržení neporazitelnosti.

Sestava: Zrubek - Šťovícek Filip (78. Petera), Brotánek, Ségl (83.Šťovíček  Radek), Dvořák, Repetný (46.Bartůšek), Čížek, Chlasták (46.Vrbický), Strnad, Sirotek (58.Pecholt), Havel (46.Lengyel)

Góly : 17. Havel (Sirotek) 38.Sirotek (Repetný ) 44.Clasták (Strnad ) 50.Ségl (Sirotek ) 55.Lengyel (Sirotek )

Trenéři : Pavel Kasa, Karel Smola

Vedoucí mužstva : Josef Brotánek