„B“ muži – Daleké Dušníky 4:1 (0:1)
G: R. Krůta, Kvěch, P. Lípa, vlastní

J.Jiráček – J.Chlasták, L.Mošnička, D.Pudil, Z. Janoušek – V.Schwarz, F.Hofman, M.Bláha, P.Lípa – R.Krůta, V.Lípa
střídali hokejově: R.Kvěch, M.Novák, T.Brotánek, O.Štemberk

27. min – ojedinělá útočná akce soupeře, centr na zadní tyč a nehlídaný hráč hlavou přesně zakončil – 0:1

69. min – P.Lípa šikovně prodloužil míč do vápna na R.Kvěcha, který postupoval ze strany sám na brankáře a zakončil na přední tyč – 1:1

71. min – R.Krůta pěkná střela z hranice vápna na zadní tyč – 2:1

74. min – R.Krůta, V. Lípa tlak na rozehrávku soupeře, obránce dával malou domů, R.Kvěch atakoval brankáře a míč prošel až do branky – vlastní gól na 3:1

82. min – R.Krůta našel přetaženým centrem Z.Janouška, ten hlavou míč vrátil před branku a P.Lípa akci zakončil – 4:1

V dalším přípravném utkání jsme v neděli 5. března změřili síly se soupeře, s kterým jsme v minulých letech bojovali v I. B třídě a letos se jedná o vedoucí tým okresního přeboru. Většinu prvního poločasu jsme měli herní převahu a hrálo se na polovině soupeře, který vyrážel jen do ojedinělých protiútoků. Bohužel nám se opět vůbec nedařila finální a předfinální fáze, takže soupeř o poločase dokonce vedl, když se prosadil po centru do vápna a využil neobsazení hráčů na zadní tyči. Začátek druhé části se odehrával v podobném stylu, ale buď se nám nepodařilo dotáhnout dobře rozjeté akce, nebo nás vychytal brankář soupeře, či jsme mířili vedle. Změna přišla až v závěrečné půlhodince, kdy se nám konečně podařilo střeleckou smůlu prolomit a několika slepenými góly výsledek otočit. Pozitivní je určitě fakt, že jsme za tradičně důrazným týmem Dušníků příliš nezaostávali v osobních soubojích a v závěru se dokonce zdálo, že máme celkově více fyzických sil. Další přípravu sehrajeme v sobotu 11. března v Sedlčanech na umělce, kde se od 15:00 utkáme s týmem SK Petrovice.