"Béčko" kombinované s "céčkem" na úvod přípravy vyhrálo

Vrchotovy Janovice – „B“ + „C“ muži  2:6 (0:2)

G: Kvěch 2, Valenta, Bartůšek, R.Šťovíček, F.Šťovíček

Mošnička – Bartůšek, Kříž, M.Novák, F.Šťovíček – Pecholt, Lhota, J.Čejda, J.Dvořák – Valenta, R.Kvěch
/střídali hokejově: Stibor, Turovský, Janoušek, R.Šťovíček/

V prvním přípravném zápase se spojené „béčko“ a „céčko“ utkalo s Vrch. Janovicemi. Od úvodu jsme byli o něco aktivnější, ale velké šance přicházeli na obou dvou stranách. Zatímco většina našich dobrých pozic byla vypracovaných, tak soupeř hrozil hlavně po chybách v naší rozehrávce. Poločasové vedení 2:0 se nám hned na začátku druhé části podařilo zvýšit na tříbrankový rozdíl, ale soupeř se kolem 60.minuty dokázal vrátit na rozdíl jediné branky. V závěrečné třetině zápasu jsme ovšem zase měli více ze hry a unavené obraně soupeře se nám ještě podařilo dát další tři branky a zvítězit 6:2.

V sobotu 23.února sehrajeme přípravný zápas s Milínem a tentokrát se od 14:00 představíme na domácím hřišti s umělým povrchem.