Fotbalista roku

V této sekci uveřejňujeme výsledky ankety "Fotbalista roku TJ Tatran Sedlčany".

 

Výsledky ankety fotbalista roku 2009 

Výsledky ankety fotbalista roku 2010

Výsledky ankety fotbalista roku 2011

Výsledky ankety fotbalista roku 2012

Výsledky ankety fotbalista roku 2013

Výsledky ankety fotbalista roku 2014

Výsledky ankety fotbalista roku 2015 

Výsledky ankety fotbalista roku 2016     NOVÉ!!!      

 

Přehled nejlepších hráčů za jednotlivé roky

 

Nejlepší hráči z jednotlivých mužstev za rok 2010:
Přípravka „C“
– Matěj Hrabák
Přípravka „B“ – Josef Hrma
Přípravka „A“ – David Čejda
Mladší žáci – Filip Dřevojan
Starší žáci – Jiří Jankovský
Starší žáci „B“ – Daniel Šmejkal
Mladší dorost – Filip Dvořák
Starší dorost – Jaroslav Ježek
„B“ muži – Jiří Pešek
„A“ muži – Jakub Čejda

 

Nejlepší hráči z jednotlivých mužstev za rok 2011:

Přípravka „C“ – Albert Pudil

Přípravka „B“ – Adam Pech

Přípravka „A“ – Max Kubín

Mladší žáci – Matěj Polidar

Starší žáci – Petr Sirotek

Dorost – Vít Zrůbek

„B“ muži – Lukáš Mošnička

„A“ muži – Dušan Pudil

 

 

Nejlepší hráči z jednotlivých mužstev za rok 2012:
Přípravka „B“ – Habart Jonáš
Přípravka „A“ – Macháček Vít
Mladší žáci – Nováček Tomáš
Starší žáci – Hrubý Jan
Starší dorost – Dvořák Michael
Mladší dorost – Květ Roman
„B“ muži – Moulík Petr
„A“ muži – Soldát Luboš       

 

Nejlepší hráči z jednotlivých mužstev za rok 2013:
Přípravka „C“ – Barták David

Přípravka „B“ – Nováček David
Přípravka „A“ – Bartáková Barbora
Mladší žáci – Bareš Radim
Starší žáci – Kouklík Josef
Mladší dorost – Hofman František
Starší dorost – Senft Tomáš
„B“ muži – Repetný Jaroslav
„A“ muži – Pešek Petr

 

Nejlepší hráči z jednotlivých mužstev za rok 2014:
Přípravka „C“ – Filip Matoušek

Přípravka „B“ –  Petr Pudil
Přípravka „A“ – Václav Varga
Mladší žáci – Vilém Procházka
Starší žáci – Matěj Bláha
Mladší dorost – Tomáš Procházka
Starší dorost – František Hofman
„B“ muži – Marek Sirotek
„A“ muži – Lukáš Mošnička

 

Nejlepší hráči z jednotlivých mužstev za rok 2015:

Přípravka „C“ – Šamša Matěj

Přípravka „B“ – Hodouš Tomáš
Přípravka „A“ – Matoušek Šimon
Mladší žáci – Bartáková Barbora 
Starší žáci – Bareš Radim
Mladší dorost – Bláha Matěj

Starší dorost – Lípa Václav

„C“ muži – Dvořák Jan

„B“ muži – Repetný Jaroslav 
„A“ muži – Capouch Pavel


Nejlepší hráči z jednotlivých mužstev za rok 2016:

Přípravka „C“ – Křížek Jan

Přípravka „B“ – Voháňková Iva
Přípravka „A“ – Jiráček Jan
Mladší žáci – Štemberk Ondřej 
Starší žáci – Brejla Patrik
Mladší dorost – Čejda David

Starší dorost – Hofman František

„C“ muži – Dvořák Jan

„B“ muži – Chlasták Petr 
„A“ muži – Capouch Pavel