Zprávy


ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU – skupina A (10. kolo)

 

Sportovní škola Plzeň  –  Starší dorost   2:3 (1:3)  

G: Sochůrek, Nováček, Čejda

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU – skupina A (9. kolo)

 

Starší dorost    Motorlet Praha   5:1 (1:0)  

G: Čejda 3, Sochůrek, Nováček

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU – skupina A (8. kolo)

 

Hořovicko    Starší dorost   2:3 (1:0)  

G: Sochůrek 2, Čejda

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU – skupina A (7. kolo)

 

Starší dorost    Aritma Praha   4:1 (1:0)  

G: Čejda, Nováček, Bláha, Sochůrek

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU – skupina A (6. kolo)

 

FC MAS Táborsko "B"    Starší dorost   4:3 (2:1)  
G: Nováček, Čejda, Sochůrek
 

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU – skupina A (5. kolo)

 

Starší dorost    Jiskra Třeboň   2:2 (1:1)  penalty 4:1

G: Sochůrek 2

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU – skupina A (4.kolo)

 

TJ Jiskra Domažlice    Starší dorost   0:2  (0:2)   
G: Sochůrek, Čipera

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU – skupina A (3.kolo)

 

Starší dorost    Spartak Příbram   3:1  (0:0)   

G: Bláha, Čejda, Čipera

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU – skupina A (2.kolo)

 

Starší dorost    Rokycany   1:2  (0:1)   
G: Nováček

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU -  skupina A

(hřiště: Janovice nad Úhlavou)

 

SK KLATOVY 1898  –  Starší dorost   0:4  (0:0)

G: Čejda 2, Chocholoušek, Sochůrek


Číst více...

V sezóně 2018/2019 bude hrát starší dorost opět dorosteneckou divizi. Tým bude složen z hráčů ročníku 2000 a 2001. Pro kluky r. 2000 je to poslední rok v dorostenecké kategorii před postupem do dospělého fotbalu. Ročník 2001 má před sebou v dorostu ještě dva roky. V letní přípravě jsme sehráli 3 utkání.

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU - skupina A
30. mistrovské utkání: 16.6.2018 (hřiště: SK Rakovník - hlavní)

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU - skupina A
29. mistrovské utkání: 9.6.2018 (hřiště: Tatran)

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU - skupina A
28. mistrovské utkání: 2.6.2018 (hřiště: Chlumčany)

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU - skupina A
27. mistrovské utkání: 26.5.2018 (hřiště: Tatran)

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU - skupina A
26. mistrovské utkání: 19.5.2018 (hřiště: Petřín Plzeň)

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU - skupina A
25. mistrovské utkání: 12.5.2018 (hřiště: Tatran)

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU - skupina A
24. mistrovské utkání: 5.5.2018 (hřiště: Bílá Hora)

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU - skupina A
23. mistrovské utkání: 28.4.2018 (hřiště: Tatran)

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU - skupina A
22. mistrovské utkání: 21.4.2018 (hřiště: Dobříš)

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU - skupina A
21. mistrovské utkání: 14.4.2018 (hřiště: Tatran)

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU - skupina A
20. mistrovské utkání: 8.4.2018 (hřiště: Doubravka -  UMT)

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU - skupina A
19. mistrovské utkání: 31.3.2018 (hřiště: Tatran)

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU - skupina A
18. mistrovské utkání: 28.3.2018 (hřiště: Tatran)

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU - skupina A
17. mistrovské utkání: 24.3.2018 (hřiště: UMT Sp.Příbram)

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU - skupina A
16. mistrovské utkání: 10.3.2018 (hřiště: UMT Soukeník – Sezimovo Ústí)

Číst více...

Starší dorost sehrál během zimní přípravy několik přátelských zápasů, ale ke všem nastoupil ve velmi kombinované sestavě, protože z různých důvodů chybělo vždy minimálně 5 hráčů.

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU - skupina A
15. mistrovské utkání: 18.11.2017 (hřiště: Tatran)

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU - skupina A
14. mistrovské utkání: 11.11.2017 (hřiště: Třeboň - UMT)

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU - skupina A
13. mistrovské utkání: 4.11.2017 (hřiště: Tatran)

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU - skupina A
12. mistrovské utkání: 28.10.2017 (hřiště: Písek – malá tráva)

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU - skupina A
11. mistrovské utkání: 21.10.2017 (hřiště: Tatran)

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU - skupina A
10. mistrovské utkání: 14.10.2017 (hřiště: Rokycany)

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU - skupina A
9. mistrovské utkání: 7.10.2017 (hřiště: Tatran)

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU - skupina A
8. mistrovské utkání: 30.9.2017 (hřiště: Hořovicko - I)

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU - skupina A
7. mistrovské utkání: 28.9.2017 (hřiště: Tatran)

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU - skupina A
6. mistrovské utkání: 23.9.2017 (hřiště: Tatran)

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU - skupina A
5. mistrovské utkání: 16.9.2017 (hřiště: Na Roudné)

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU - skupina A
4. mistrovské utkání: 9.9.2017 (hřiště: Tatran)

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU - skupina A
3. mistrovské utkání: 2.9.2017 (hřiště: Prachatice)

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU - skupina A
2. mistrovské utkání: 26.8.2017 (hřiště: Tatran)

Číst více...

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU - skupina A
1. mistrovské utkání: 19.8.2017 (hřiště: Janovice nad Úhlavou)

Číst více...

Nejdříve jsme se střetli s účastníkem divize Tempem Praha a v generálce na divizi jsme na Tavernách hostili Milevsko. 

Číst více...

Starší dorost vstoupil do přípravy na novou sezónu, v které bude hrát divizi dvěma přípravnými zápasy, a byly z toho dva naprosto rozdílné výsledky. Nejdříve jasná prohra a poté vysoké vítězství.

Číst více...

Ani jednomu z týmů se nepodařilo  zvrátit na půdě soupeře výsledek z prvního zápasu o umístění, což znamená, že starší dorost obsadil v konečné tabulce 4.místo a mladší ve své kategorii dokonce 2.místo v kraji. Zároveň se podařilo postoupit na příští sezónu do dorostenecké divize!

Číst více...

Starší dorost zahájil souboj o třetí místo domácí porážkou 4:6 s Kolínem a mladší nestačili v první finále na Neratovice v poměřu 1:3.

Číst více...

Krajský přebor – skupina A
24. mistrovské utkání: 4.6.2017 (hřiště: Beroun - UMT)

Číst více...

Krajský přebor – skupina A
23. mistrovské utkání: 28.5.2017 (hřiště: Tatran)

Číst více...

Krajský přebor – skupina A
22. mistrovské utkání: 20.5.2017 (hřiště: Hořovice - I)

Číst více...

Krajský přebor – skupina A
21. mistrovské utkání: 13.5.2017 (hřiště: Tatran)


Starší dorost – Jílové     10:1 (6:1)
G: Žirovnický 5, Matoušek 2, Špaček 2, Krůta
(A: Žirovnický 2, Špaček 2, Matoušek 2, Krůta 2, Sirotek)  

Číst více...

Krajský přebor – skupina A
20. mistrovské utkání: 10.5.2017 (hřiště: Tatran)

Číst více...

Krajský přebor – skupina A
19. mistrovské utkání: 7.5.2017 (hřiště: Slaný)

Číst více...

Krajský přebor – skupina A
18. mistrovské utkání: 30.4.2017 (hřiště: Tatran)


Starší dorost – Kunice         4:2 (2:0)
G: Krůta, Stibor, Špaček, Žirovnický
(A: Lhota) 

Číst více...

Krajský přebor – skupina A
17. mistrovské utkání: 16.4.2017 (hřiště: Tatran)

Číst více...

Krajský přebor – skupina A
16. mistrovské utkání: 9.4.2017 (hřiště: Měchenice)

Číst více...

Krajský přebor – skupina A
15. mistrovské utkání: 2.4.2017 (hřiště: Tatran)

Číst více...

Krajský přebor – skupina A
14. mistrovské utkání: 25.3.2017 (hřiště: Tatran)

Číst více...

Krajský přebor – skupina A
13. mistrovské utkání: 18.3.2017 (hřiště: tráva - II)


SK Rakovník – St.dorost            3:2 (0:2)
G: Lhota, Míka  
(A: Sirotek 2)

Číst více...

Starší dorostenci se již tradičně v zimním období střetli s mužstvy, které hrají také krajský přebor, ale přitom jsou vlastně z okolí. I přesto, že sestava nebyla ani v jednom z utkání ideální, tak se podařilo porazit Dobříš, Votice i Milevsko.

Číst více...

Turnaj staršího dorostu (r.1998 a mladší) – Milevsko 14.1.2017

 

Konečné umístění: 3.místo

Nejlepší střelec turnaje: David Krůta (10 branek)

Číst více...

Krajský přebor – skupina A
12. mistrovské utkání: 19.11.2016 (hřiště: Tatran)

Číst více...

Krajský přebor – skupina A
11. mistrovské utkání: 13.11.2016 (hřiště: Dobříš - UMT)

Číst více...

Krajský přebor – skupina A
10. mistrovské utkání: 6.11.2016 (hřiště: Tatran)

Číst více...

Krajský přebor – skupina A
9. mistrovské utkání: 30.10.2016 (hřiště: Kr.Dvůr)

Číst více...

Krajský přebor – skupina A
8. mistrovské utkání: 23.10.2016 (hřiště: Tatran)

Číst více...

Krajský přebor – skupina A
7. mistrovské utkání: 16.10.2016 (hřiště: Jílové - tráva)

Číst více...

Krajský přebor – skupina A
6. mistrovské utkání: 9.10.2016 (hřiště: Tatran)

Číst více...

Krajský přebor – skupina A
5. mistrovské utkání: 1.10.2016 (hřiště: Kunice - I)

Číst více...

Krajský přebor – skupina A
4. mistrovské utkání: 28.9.2016 (hřiště: Spartak Příbram)

Číst více...

Krajský přebor – skupina A
3. mistrovské utkání: 11.9.2016 (hřiště: Tatran)

Číst více...

Krajský přebor – skupina A
2. mistrovské utkání: 4.9.2016 (hřiště: Votice – tráva)

Číst více...

Krajský přebor – skupina A
1. mistrovské utkání: 27.8.2016 (hřiště: Tn.Rakovník - I)

Číst více...

Informace k nové sezóně staršího a mladšího dorostu, včetně přátelských zápasů a tréninků.

Číst více...

Na závěr právě proběhlé sezóny 2015/2016, v které náš starší dorost působil v krajském přeboru, se pojďme podívat na některé statistické ukazatele a výsledky.

Pozn.: údaje u některých hráčů jsou zkresleny faktem, že u nich došlo k dlouhodobému zranění, případě se připravovali a hráli spíše s mužstvy dospělých 

Číst více...

O umístění /11. – 12.místo/: 19.6.2016 (hřiště: Tatran)
2.zápas

St.dorost – Mnichovo Hradiště  3:4 (0:1)
G: Valenta, Lípa, Nováček

Sestava:
Hladký – L.Glogar (46.Hrbek), M.Novák (71.Bartoš), Hofman, Štemberk – Nováček, Bláha, Míka (81.Lhota) – Lípa, Valenta

Číst více...

O umístění /11. – 12.místo/: 15.6.2016 (hřiště: Klášter - Hradiště)
1.zápas

Mnichovo Hradiště – St.dorost  3:3 (2:1)
G: Valenta 2, Stibor

Sestava:
T.Glogar – M.Novák, Hofman, Stibor, Štemberk – Sirotek, Otradovec, Lhota (60.Nováček), Hrbek – Rataj (74.Machovský), Valenta

Číst více...

O umístění /9. – 12.místo/: 11.6.2016 (hřiště: Tatran)
2.zápas

St.dorost – Kosmonosy   4:1 (1:0)  /penalty 4:5/
G: Valenta, Otradovec, Rataj, Lhota

Sestava:
Hladký – M.Novák, Hofman, Machovský (58.Bláha) – Sirotek, Otradovec, Lhota, Rataj – Lípa, Valenta, Nováček (72.Bartoš)

Číst více...

O umístění /9. – 12.místo/: 8.6.2016 (hřiště: Kosmonosy I)
1.zápas

Kosmonosy – St.dorost   4:1 (0:0)
G: Otradovec

Sestava:
Hladký – Hrbek, Stibor, Otradovec, Hofman – Sirotek, Lípa, Bláha, Žirovnický – Bartoš (69.Bareš), Nováček

Číst více...

24. mistrovské utkání: 25.5.2016 (hřiště: Tatran)

St.dorost - Hořovicko   1:1 (0:1)
G: Lípa

Sestava:
Hladký – Štemberk, Hofman, Otradovec, T.Glogar – Sirotek, Lhota (46.Rataj), Lípa, Valenta – Hrubý, Míka (46.Stibor)

Číst více...

23. mistrovské utkání: 22.5.2016 (hřiště: Nové Strašecí – tráva)

Nové Strašecí – St.dorost   3:2 (0:1)
G: Valenta, Hrubý

Sestava:
Hladký – Štemberk, Hofman (75.Křížek), Stibor (67.Plachý), M.Novák – Sirotek, Lhota, Otradovec, Valenta – Hrubý, Voslář (46.Bláha)

Číst více...

22. mistrovské utkání: 18.5.2016 (hřiště: Tatran Rakovník I)

Tn.Rakovník – St.dorost   2:3 (0:1)
G: Nováček, Lhota, Sirotek

Sestava:
T.Glogar – Počepický (30.Počepický/62.Bartoš), Hofman, Stibor, M.Novák – Sirotek, Lhota, Otradovec, Rataj (72.Bláha) – Lípa, Valenta

Číst více...

21. mistrovské utkání: 15.5.2016 (hřiště: Tatran)

St.dorost – SK Rakovník   2:4 (0:2)
G: Nováček, Hofman

Sestava:
Hladký – Míka (85.Bláha), Hofman, M.Novák (75.Čejda), Sirotek – Rataj (46.Nováček), Lhota, Stibor, Otradovec – T.Glogar, Hrubý

Číst více...

20. mistrovské utkání: 8.5.2016 (hřiště: Říčany)

Říčany – St.dorost   4:0 (1:0)
G: ---

Sestava:
Hladký – Štemberk, Hofman, Stibor, L.Glogar (74.Počepický) – Lípa (78.Bláha), Lhota, Otradovec, Sirotek – T.Glogar (78.Nováček), Hrubý

Číst více...

19. mistrovské utkání: 4.5.2016 (hřiště: Spartak I)

Sp. Příbram – St.dorost   3:2 (2:1)
G: L.Glogar, Stibor

Sestava:
Hladký – Štemberk, Otradovec, Stibor, L.Glogar (46.Počepický) – Plachý (57.Čapek), Lhota, Lípa, Sirotek – T.Glogar, Hrubý

Číst více...

18. mistrovské utkání: 1.5.2016 (hřiště: Tatran)

St.dorost – Beroun    4:1 (2:1)
G: Hrubý, Otradovec, Sirotek, Hofman

Sestava:
Hladký – Sirotek, Hofman, Otradovec, Míka (67.Machovský) – Rataj (69.Čejda), Stibor, Lhota, Lípa – T.Glogar (79.Nováček), Hrubý

Číst více...

17. mistrovské utkání: 24.4.2016 (hřiště: Dobříš)

MFK Dobříš – St.dorost    5:5 (2:3)
G: L.Glogar, Stibor, Lípa, T.Glogar, vlastní

Sestava:
Hladký – Štemberk, Hofman (34.Rataj), Stibor, L.Glogar (63.Počepický) – Sirotek, Otradovec, Lhota, Lípa – T.Glogar (69.Nováček), Hrubý (77.Kklíma)

Číst více...

16. mistrovské utkání: 17.4.2016 (hřiště: Tatran)

St.dorost – SK Slaný     4:2 (1:1)
G: Lhota, L.Glogar, Stibor, Hrubý


Sestava:

Hladký – Štemberk, Hofman, Stibor, L.Glogar – Sirotek, Lípa, Lhota, T.Glogar – Hrubý, Rataj  

Číst více...

15. mistrovské utkání: 3.4.2016 (hřiště: Tatran)

St.dorost – Kr.Dvůr     8:2 (4:0)
G: Lípa 4, Otradovec, Míka, Hrubý, Hladký

Sestava:
Hladký – Štemberk, Hofman (34.T.Glogar), Stibor, L.Glogar – Sirotek (46.Rataj), Lípa, Lhota (64.Žirovnický, Otradovec – Míka, Hrubý (77.Hrbek)    

Číst více...

14. mistrovské utkání: 27.3.2016 (hřiště: Tuchlovice)

Tuchlovice – St.dorost     2:3 (0:0)
G: Otradovec 2, T.Glogar

Sestava:
Hladký – Štemberk, Hofman, Stibor, L.Glogar – Sirotek, Lípa, Otradovec, T.Glogar – J.Novák, Míka   

Číst více...

13. mistrovské utkání: 20.3.2016 (hřiště: Tatran)

St.dorost – Kunice      4:3 (3:1)
G: Lípa 3, Otradovec

Sestava:
Hladký – Štemberk, Hofman, Stibor, L.Glogar – Sirotek, Lípa (85.Bláha), Otradovec (66.Lhota), Valenta – Rataj (66.J.Novák), Míka   

Číst více...

Během zimní přestávky sehrál dorost celkem 6 přípravných zápasů, když dva z toho  byly určeny pro mladší dorost. Bohužel vzhledem ke špatné docházce a různým důvodům se nakonec i v ostatních utkáních vždy objevilo několik mladších dorostenců. Pokud se podíváme na výsledky, tak se nám za celou přípravu nepodařilo uhrát ani bod, což je velmi alarmující. Nezbývá nám než věřit, že do mistráků se zlepší docházky na trénink i na zápasy a tím půjdou nahoru i výsledky.

Číst více...

12. mistrovské utkání: 14.11.2015 (hřiště: Kunice I)


Kunice – St.dorost      2:0 (0:0)

Sestava:
Hladký – Štemberk, Hofman, Lhota, Vlásek – Sirotek, Lípa, Otradovec, Dřevojan (78.Počepický) – Procházka (80.Bláha), J.Novák (76.Nováček)   

Číst více...

11. mistrovské utkání: 7.11.2015 (hřiště: Tatran Sedlčany)

 

St.dorost – Sp.Příbram       3:3 (1:2)
G: Lípa, Hrubý, J.Novák 

Sestava:
Hladký – Štemberk (76.J.Novák), Hofman, Stibor, Valenta (76.Dřevojan) – Sirotek, Lípa, Lhota (56.Vlásek), Otradovec,  – Míka (33.Hrubý), Glogar (37.Procházka)   

Číst více...

10. mistrovské utkání: 31.10.2015 (hřiště: Hořovice)

 

Hořovicko – St.dorost       0:0

 

Sestava:
Dřevojan – Štemberk, Hofman, Stibor, Valenta (60.Vlásek) – Sirotek, Lípa, Otradovec, Procházka (67.Hladký) – J.Novák (46.Lhota),  Hrubý (80.Počepický)   

Číst více...

9. mistrovské utkání: 24.10.2015 (hřiště: Tatran)

 

St.dorost – Tatran Rakovník       5:0 (2:0)

G: Lípa 2, Hofman, Otradovec, Hrubý

 

Sestava:
Dřevojan – Štemberk, Hofman (70.Bláha), Stibor, Vlásek (57.Hladký) – Sirotek, Lípa, Otradovec (74.Nováček), Valenta - Procházka (59.J.Novák),  Hrubý   

Číst více...

8. mistrovské utkání: 18.10.2015 (hřiště: Tatran)

 

St.dorost – Nové Strašecí       3:1 (1:1)

G: Lípa, Hofman, J.Novák

 

Sestava:
Hladký – Valenta, Hofman, Stibor, Vlásek – Sirotek, Lípa, Otradovec, Procházka (46.Štemberk) – Hrubý (46.Dřevojan), J.Novák (75.Nováček)   

Číst více...

SK Rakovník – St. dorost    3:2 (2:0)
G: Glogar, Lípa 


Sestava:
Hladký – Štemberk (63.Vlásek), Hofman, Stibor, Sirotek – Procházka (63.J.Novák), Otradovec (70.Otradovec), Lípa, Valenta – Hrubý (83.Bláha), Glogar

Číst více...

6. mistrovské utkání: 4.10.2015 (hřiště: Tatran)

 

St.dorost - Říčany       4:2 (3:1)

G: Lípa, Otradovec, Stibor, Valenta

 

Sestava:
Dřevojan – Štemberk, Hofman, Stibor, Sirotek – Valenta, Lhota (72.Vlásek), Lípa, Otradovec (46.Procházka) – Hrubý (64.Hladký), Glogar (70.J.Novák)   

Číst více...

5. mistrovské utkání: 27.9.2015 (hřiště: Na Ostrově)

 

ČLU Beroun – St.dorost       3:1 (2:0)

G: Lípa

 

Sestava:
Dřevojan – Štemberk, Hofman, J.Novák (64.Hladký), Míka (46.Vlásek) – Sirotek, Lhota, Lípa, Otradovec – Hrubý, Glogar (46.Stibor)   

Číst více...

4. mistrovské utkání: 20.9.2015 (hřiště: Tatran)

 

St.dorost – MFK Dobříš      6:3 (2:2)

G: Lípa 3, Otradovec, Sirotek, Dřevojan

 

Sestava:
Hladký – Štemberk (46.Míka), Hofman, Stibor, Sirotek – Procházka (46.J.Novák), Otradovec (57.Lhota), Lípa, Valenta – Hrubý (72.Dřevojan), Glogar (64.Vlásek)   

Číst více...

3. mistrovské utkání: 13.9.2015 (hřiště: Slaný – tráva I)

 

Slaný – St.dorost      0:3 (0:1)

G: Hrubý, Lípa, Lhota

 

Sestava:
Hladký – Štemberk, Hofman, Stibor, M.Novák (58.Vlásek) – Procházka (58.Dřeovjan), Lhota, Lípa, Sirotek – J.Novák (36.Otradovec) , Hrubý  

 

Číst více...

2.mistrovské utkání: 30.8.2015 (hř.Králův Dvůr)


Králův Dvůr – St.dorost   0:3 (0:2)
G: Hrubý 2, Sirotek


Sestava:

Glogar – Štemberk, Hofman, Stibor, M.Novák (46.Kejha) – Valenta, Sirotek, Lhota (80.Žirovnický), Procházka – J.Novák (76.Nováček), Hrubý

Číst více...

1. mistrovské utkání: 23.8.2015 (hřiště: Tatran)

 

St.dorost – Tuchlovice      5:0 (1:0)

G: Stibor, Sirotek, Míka, Hrubý, Otradovec


Sestava:
Kejha – Štemberk (63.Vlásek), Hofman, Stibor, M.Novák – Otradovec (76.Žirovnický), Lhota, Lípa, Sirotek – Procházka (46.Míka), J.Novák (46.Hrubý)   

Číst více...

Turnaj staršího dorostu v Milíně 26.7.2015 – 1.místo

 

Sestava:
Dřevojan – Hofman, Stibor, J. Novák, M. Novák, Štemberk, Souček, Hrubý, Lhota, Plachý, Křížek, Klíma, Kejha, M. Bláha, M. Hrbek 

Číst více...

29.kolo KPSD, sobota 6.6.2015, Rakovník (Tatran)


Tn. Rakovník – St.dorost    5:0 (2:0)


Sestava:
Glogar – Vlásek, Kabíček, Hofman, Štemberk – Otradovec, Lípa, Lhota, Počepický  – Souček, Hrubý
Střídali:
 Plachý, Klíma

Číst více...

30.kolo KPSD, středa 3.6.2015, Sedlčany (předehrávka)


St.dorost – Kosmonosy    1:2 (1:0)
G: vlastní


Sestava:

Glogar – Míka, Kabíček, Hofman, Štemberk – Otradovec, Lípa, Stibor, Lhota  – J.Novák, Procházka
Střídali: Žirovnický, Počepický
 

Číst více...

28.kolo KPSD, neděle 31.5.2015, Sedlčany

 

St.dorost – Mn.Hradiště    3:5 (2:1)

Sestava:
Glogar – Míka, Kabíček, Stibor, Štemberk – J.Novák, Otradovec, Lípa, Lhota – Doubrava, Hrubý
Střídali: Procházka, Žirovnický, Klíma 

Číst více...

27.kolo KPSD, středa 27.5.2015, Hořovice 

 

Hořovicko – St.dorost    2:0 (0:0)

Sestava:
Glogar – Kejha, Kabíček, Hofman, Vlásek – Otrdaovec, Stibor, Lípa, Štemberk – Lhota, J.Novák
Střídali: Procházka, Počepický, Souček, Žirovnický, Klíma 

Číst více...

26.kolo KPSD, neděle 17.5.2015, Sedlčany


St.dorost - Neratovice    3:3 (1:1)
G: Doubrava 2, Lípa 


Sestava:
Glogar - Míka, Hofman, Stibor, Štemberk – Kabíček, Otradovec, Lípa, Lhota – Doubrava, Hrubý
Střídali: Jankovský, Vlásek, J.Novák, Počepický 

Číst více...

25.kolo KPSD, neděle 10.5.2015, Nové Strašecí

 

Nové Strašecí – St.dorost    3:4 (1:0)
G: Doubrava 2, J.Novák, Stibor   


Sestava:

Glogar – M.Novák, Hofman, Stibor, Míka – J.Novák, Otradovec, Lípa, Lhota – Hrubý, Doubrava
střídali: Procházka, Vlásek, Souček, Klíma

Číst více...

24.kolo KPSD, sobota 2.5.2015, Čáslav

 

Čáslav – St.dorost    6:1 (3:1)
G: Hrubý  

 

Sestava:
Glogar – Štemberk, Hofman, Stibor, M.Novák – J.Novák, Otradovec, Lípa, Lhota – Hrubý, Kabíček
střídali:
 Procházka, Vlásek, Počepický

Číst více...

23.kolo KPSD, neděle 26.4.2015, Sedlčany

 

St.dorost - SK Rakovník    3:1 (0:1)
G: Doubrava, Lhota, Hrubý 

 

Sestava:
Glogar – Míka, Hofman, Stibor, M.Novák – J.Novák, Otradovec, Lípa, Lhota – Hrubý, Doubrava
střídali: Procházka, Vlásek   

Číst více...

22.kolo KPSD, sobota 18.4.2015, Příbram (tráva I)

 

Sp.Příbram – St.dorost    6:0 (6:0)

 

Sestava:
Glogar – Vlásek, Hofman, Stibor, M.Novák – Štemberk, Otradovec, Lípa, Lhota – Hrubý, Kabíček
 

střídali: J.Novák, Procházka   

Číst více...

21.kolo KPSD, neděle 12.4.2015, Sedlčany

 

St.dorost - Kunice   3:1 (1:1)

G: Doubrava 2, Kabíček


Sestava:

Glogar – Míka, Hofman, Stibor, Štemberk – J.Novák, Otradovec, Lípa, Lhota – Doubrava, Kabíček
 

střídali: Počepický, Hrubý   

Číst více...

20.kolo KPSD, sobota 4.4.2015, Vlašim (UMT)

 

Vlašim - St.dorost   2:2 (0:0)

G: Otradovec, Kabíček


Sestava:

Glogar – Míka, Hofman, Stibor, Štemberk – M.Novák, Otradovec, Lípa, Lhota – Doubrava, Kabíček
 

střídali: J.Novák, Vlásek  

Číst více...

19.kolo KPSD, sobota 28.3.2015, Sedlčany

 

St.dorost - Beroun     3:1 (1:1)

G: Doubrava 3x


Sestava:

Glogar – Míka, Hofman, Stibor, Štemberk – M.Novák, Otradovec, Lípa, Lhota – Doubrava, Kabíček
 

střídající: J.Novák, Počepický, T.Procházka 

Číst více...

18.kolo KPSD, sobota 21.3.2015, Nymburk

 

Nymburk - St.dorost     3:0 (1:0)
G: ---


Sestava:

Glogar – Míka, Hofman, Stibor, Štemberk – M.Novák, Otradovec, Lípa, Lhota – Doubrava, Kabíček

střídali: J.Novák, Vlásek, Hrubý, Počepický 

Číst více...

17.kolo KPSD, neděle 15.3.2015, Sedlčany

 

St.dorost – Kutná Hora     4:0 (2:0)
G: Lípa, Lhota, Štemberk, Otradovec 

Sestava:

Glogar – Míka, Hofman, Stibor, Štemberk – M.Novák, Otradovec, Lípa, Lhota – Doubrava, Kabíček

střídali: J.Novák, Vlásek, Hrubý, Počepický 

Číst více...

16.kolo KPSD, neděle 8.3.2015, Dobříš

 

MFK Dobříš – St.dorost     1:1 (1:1)
G: Doubrava 


Sestava:
Glogar – Míka, Hofman, Stibor, Štemberk – M.Novák, Otradovec, Lípa, Lhota – Doubrava, Kabíček

střídali: J.Novák, Krotil, Vlásek 

Číst více...

15.kolo KPSD, neděle 16.11.2014, Kosmonosy

 

Kosmonosy – St.dorost     2:0 (0:0)


Sestava:
Glogar – Kejha, Hofman, Stibor, Slunečko – Vlásek, Otradovec, Lípa, M.Novák – Procházka, Rataj

střídali: Lhota, Matoušek

Číst více...

14.Mistrovské utkání: 8.11.2014 (hř. Tatran)

 

St.dorost – Tn.Rakovník     3:0 (3:0)

G: Štemberk, Hofman, Stibor

 

Sestava:
Glogar – Kejha, Hofman, Krotil, Míka – Vlásek, Otradovec, Lípa, M.Novák – Stibor, Štemberk       střídali: T.Procházka, J.Novák, Lhota

Číst více...

13.kolo KPSD, neděle 2.11.2014, Mn.Hradiště


Mn.Hradiště – St.dorost      10:0 (5:0)


Sestava:
Glogar – Kejha, Hofman, Stibor, Štemberk – Vlásek, Lhota, Otradovec, Lípa (50.Míka) , Počepický (80.Klíma)  - Procházka

Číst více...
Zobrazit starší zprávy