Spartak Příbram „B“ – „B“ muži  0:3 (0:0)
Otradovec, Valenta, Bartůšek
(A: Valenta, Kabíček, Kvěch)

Vančát – Pudil, Hofman, Stibor, Hrbek – Bartůšek, Otradovec, J.Čejda, D.Krůta – Kvěch, Valenta
/střídání hokejově: Nováček, Bláha, Kabíček/

Druhý přípravný zápas sehrálo „béčko“ na hřišti Spartaku Příbram, kde se střetlo také s rezervou. Oproti minulému týdnu už nebylo k dispozici tolik dospělých hráčů, protože ve stejnou chvíli hrálo naše „C“ mužstvo turnaj v Luhách (1.míst), a tak nás doplnila trojice dorostenců. Hned začátek naznačil, že se bude jednat o rychlé a důrazné utkání. Nutno říci, že stejně jako za nás, tak i za domácí nastoupilo mnoho mladých kluků. První poločas přinesl celkově dost vyrovnaný průběh, ale více jasných brankových příležitostí jsme si dokázali vypracovat my. V 6.minutě našel M.Valenta krásnou přihrávkou pod sebe volného D.Krůtu, ale jeho zakončení nebylo přesné. Ve 14.minutě vyrobila domácí obrana chybu v rozehrávce, ale proti R.Kvěchovi, který postupoval sám na branku, dobře vyběhl gólman Spartaku a zakončení zneškodnil. V 22.minutě zahrozili domácí hráči, ale M.Vančát předvedl v naší brance výborný reflexivní zákrok. V 30.minutě se po pěkně kombinaci s T.Nováčkem a D.Krůtou do další obrovské šance dostal R.Kvěch, ale jeho střela skončila těsně vedle. V 37.minutě M.Vančát dobře vyřešil nebezpečný závar po rohu. Začátek druhé části patřil domácímu mužstvu, z čehož pramenila i gólová příležitost v 59.minutě, ale opět výborně zasáhl náš brankář. V 62.minutě prostrčil R.Kvěch patičkou míč do vápna, jenže zakončující M.Valenta opět mířil pár centimetrů vedle branky. Branky jsme se dočkali v 68.minutě, když R.Kvěch a M.Valenta dobře napadali domácí rozehrávku, míč se odrazil k D.Otradovcovi a ten ho uklidil podél brankáře k tyči – 0:1. Za dvě minuty už to bylo 2:0. M.Vančát přesným výkopem našel nabíhajícího P.Kabíčka, který míč zatáhl ke koncové čáře a pěkným stříleným centrem našel hlavu M.Valenty, pro kterého nebyl problém skórovat. Konečnou podobu dostal výsledek v 80.minutě, když se R.Kvěch uvolnil ve vápně a přihrávkou před prázdnou branku oslovil A.Bartůška – 0:3. Určitě pozitivním faktem je to, že jsme stejně jako minulý týden soupeře dokázali přehrát v druhém poločase. Velké zlepšení tentokrát přišlo v přesnosti, protože už jsme nekazili tolik lehkých přihrávek a situací. V dobrém světle se ukázali i dorostenci a ukázali, že nám mohou i v budoucích zápasech pomoci.