Na závěr podzimu posílené "B" mužstvo prohrálo na Dobříši

Sobota 6. 11. 2021 (hřiště: Dobříš - tráva)

Dobříš „B“ - „B“ muži    3:1 (1:1)
G: R.Kvěch

Dřevojan – M.Krůta, Kouklík, Hofman, M.Sirotek, P.Lípa, D.Čipera, Matoušek, V.Lípa, Špaček, R.Kvěch

ŽK: Hofman, Kvěch, Kouklík

Vzhledem k vyrovnanosti tabulky jsme jeli na Dobříš s tím, že by bylo bodovat. Bohužel vstup do utkání nám vůbec nevyšel a domácí byli mnohem aktivnější. Jak se tak říká, koledovali jsme si o gól, který také brzo přišel. Nejdříve ve 13.minutě L.Dřevojan vyrazil nebezpečnou střelu na roh, ale po jeho zahrání jsme neuhlídali domácího Talůžka a ten hlavou dal na 1:0. Hned po rozehrávce dostal dlouhý míč do lajny P.Lípa, pronikl do vápna a jeho střelu zastavilo až břevno. O minutu později dobře střílel M.Krůta, ale míč skončil těsně vedle horního růžku branky. V 21.minutě jsme chybou v rozehrávce nabídli soupeři 100% šanci, ale domácí hráč odkrytou branku minul. V 27.minutě předvedl dobrý únik R.Kvěch, ale brankář si z jeho zakočením poradil a dobíhající J.Špaček už na míč nemohl dosáhnout. Vyrovnání jsme se dočkali ve 42.minutě, když M.Sirotek výborně vytáhl míč po lajně, našel v náběhu L.Matouška, který v situaci 2 na 1 vyzval ke skórování R.Kvěcha a ten se nemýlil – 1:1. Ve 44.minutě přišla naše neuvěřitelná chyba při pokusu zahrát malou domů a L.Dřevojan musel předvést další fantastický zákrok. Aby toho nebylo málo, tak ještě v poslední minutě poločasu mířil domácí hráč hlavou po rohu těsně vedle.

Do druhé části jsme šli s tím, že musíme jednoznačně zlepšit bojovnost, důraz a také rozehrávku, která byla místy moc komplikovaná a soupeř se po našich chybách dostával do šancí. Bohužel vstup do druhé části nám vůbec nevyšel. Domácí nás zatlačili a po několika závarech na hranici vápna přišel faul – penalta a vedení Dobříše 2:1. A v 52.minutě už to bylo 3:1, když se Dobříš prosadila po dalším nedůrazu v našem vápně. Jak se brzy ukázalo, tak tento gól určil další vývoj zápasu. Nám už se příliš nedařilo, nedokázali jsme se dostávat do dalších šancí a domácí si pohlídali vedení až do závěrečného hvizdu. Je to obrovská škoda, protože soupeř byl k poražení. Bohužel někteří hráči nepředvedli ani zdaleka nejlepší výkon, kterého jsou schopni, a celkové nasazení našeho mužstva nebylo dobré. Po podzimu nám v tabulce patří 6.místo, ale máme náskok pouze pět bodů na předposledního.