"Béčko" si v prvním přípravném utkání zastřílelo

„B“ muži – Vrchotovy Janovice 8:0 (3:0)

G: V. Lípa 2, Chlasták 2, R. Krůta, Kvěch, Pudil, Petera

L. Dřevojan – J.Chlasták, M.Novák, O.Štemberk, Z. Janoušek – T.Nováček, F.Stibor, J.Brunclík ml., R. Krůta – D.Pudil, R.Kvěch
střídali hokejově: V. Lípa, P. Lípa, L.Rákosník, M.Petera

4.min – rohový kop zahrával R.Krůta, míč se po centru do vápna odrazil k D.Pudilovi a ten ho pohotově střelou z 15 metrů poslal do branky – 1:0

39.min – prudký přízemní centr R.Krůty brankář vyrazil k R.Kvěchovi a ten dal zblízka na 2:0

44.min – J.Chlasták si naběhl na pěkný centr R. Krůty – 3:0

49.min – J.Chlasták dal kolmici po lajně na P.Lípu, ten míč zatáhl a stříleným centrem na zadní tyč vybídl ke skórování R.Krůtu – 4:0

62.min – V.Lípa se dobře zorientoval ve vápně – 5:0

77.min – J.Chlasták dobrým důrazem vybojoval míč a následně se prosadil pěknou střelou na zadní tyč – 6:0

85.min – V.Lípa využil nepřesné rozehrávky soupeře a samostatný únik s přehledem proměnil střelou podél vybíhajícího brankáře – 7:0.

88.min – penaltu po faulu na J.Chlastáka proměnil M.Petera – 8:0

V prvním domácím přípravném zápase jsme se v neděli 26. února střetli s mužstvem Vrchotových Janovic, které hraje okresní přebor. Rozcvičku a úvod utkání výrazně ovlivnilo silné sněžení, ale postupem času se počasí vylepšilo. Začátek zápasu nám vyšel, soupeře jsme se snažili neustále presovat a dokázali jsme si vytvořit několik dobrých příležitostí. Bohužel se povedlo proměnit pouze jednu. Prostřední část 1. poločasu byla z naší strany nejslabší pasáží, protože jsme se přizpůsobili tempu hry soupeře a navíc jsme kazili velké množství přihrávek. Náš herní projev se výrazně zvedl po prvním prostřídání v cca 30.minutě, když se na hřiště dostala i sourozenecká dvojice Lípů, která svým pohybem dělala hostům až do konce utkání velké problémy. Druhý poločas už se hrál prakticky na jednu branku, soupeř zahrozil jen jednou po naší chybě v rozehrávce, ale L.Dřevojan nás výborným zákrokem podržel a pohlídal si čisté konto. Nám se postupně dařilo navyšovat skóre a to je potřeba říci, že jsme ještě několik stoprocentních šancí zahodili. Vzhledem k tomu, že se jednalo o první přípravné utkání, tak nemá cenu nějak podrobně hodnotit herní projev, ale je potřeba říci, že do dalších zápasů bude výrazně potřeba zlepšit návrat do obranné fáze a obsazování hráčů.

Příští zápas hrajeme v neděli 5. března od 15:00 hod v Sedlčanech na „umělce“ proti Dalekým Dušníkům.