V 3.kole I.B třídy rezerva remizovala v Letech

Lety – „B“ muži    3:3 (2:0)
G: Sochůrek, R.Kvěch, M.Sirotek

J.Habart – M.Sirotek, Pudil, Stibor, Hofman – Sochůrek, Bláha, J.Dvořák, L.Matoušek – R.Kvěch (70.Beňo), M. Habart

ŽK: Hofman, R.Kvěch

Vzhledem k termínové kolizi se zápasem „C“ mužstva mělo „béčko“ tentokrát pouze 11 hráčů do pole a k tomu brankáře z mladšího dorostu. Bohužel namísto toho, abychom se ještě více semkli a snažili se zabojovat, tak náš výkon v prvním poločase byl velmi špatný. Domácí nás hned od úvodu zatlačili na naší polovinu a vytvářeli si plno nebezpečných situací. Naše hra byla celkově pomalá a to ve všech směrech. Nedařila se nám kombinace a prohrávali jsme i všechny osobní souboje. V 11. minutě měly Lety první obrovskou šanci, ale F.Hofman dokázal míč směřující do branky na poslední chvíli vykopnout. V 13.minutě předvedl skvělý zákrok Jonáš Habart, který zneškodnil samostatný nájezd domácího útočníka a kopal se jen roh. V 26.minutě jsme zaváhali v rozehrávce a soupeř nekompromisně trestal – 1:0. Hned o minutu později jsme se do jediné vážné situace dostali my, když nejdříve zblízka neproměnil L.Matoušek a následně se mu odražený míč nepodařilo procpat na dobíhajícího R.Kvěcha. Ve 45.minutě navíc domácí mužstvo přidalo druhou branku, když se prosadilo po pěkném sklepnutí na hranici našeho vápna – 2:0.

Poločasová přestávka nám tentokrát přišla vhod a od začátku druhé části už hra měla jiný průběh. Naši hráči začali daleko více bojovat a hra se vyrovnala. Ovšem jako první zahrozili opět domácí, když v 46.minutě musel J.Habart vytahovat na roh pěknou střelu. V 56.minutě jsme se dočkali snížení, když míč zatáhl L.Matoušek, poslal do vápna prudký centr, do kterého si naběhl M.Sochůrek a z blízka rozvlnil síť – 2:1. Hned o dvě minuty později navíc L.Matoušek vybídl přihrávkou rozběhnutého R.Kvěcha a ten střelou z úhlu do zadního horního rohu vyrovnal na 2:2. V 63.minutě se opět na brankové čáře blýskl F.Hofman, který již podruhé vykopl míč směřující do branky! Bohužel po následném rohu zůstal úplně volný jeden z domácích hráčů a vrátil Lety do vedení – 3:2. V 76.minutě se pěknou individuální akcí prosadil M.Sirotek, který nejdříve prokličkoval přes tři hráče a následně se, nezvykle pravou nohou, trefil k zadní tyči – 3:3. Závěr utkání byl z obou dvou stran ve znamení snahy ještě strhnout vítězství na svoji stranu, ale nikomu se již nedařilo si vytvořit velké příležitosti. Utkání tedy nakonec skončilo poměrně spravedlivou remízou. Na závěr určitě musím ještě jednou pochválit skvělý výkon mladšího dorostence Jonáše Habarta v brance, který poprvé nastoupil v zápase dospělých a během utkání zlikvidoval minimálně pět velkých brankových příležitostí soupeře.