V.Lípa 2, J.Dvořák
(A: Kvěch, Kříž, M.Dvořák)

Mošnička – Hrbek, Vokřál, Pudil, Podlipský – J.Dvořák, Pecholt, Otradovec, Bartůšek – R.Kvěch, Nováček
/střídali: R.Šťovíček, Kříž, Kopp, P.Lípa, V.Lípa, M.Dvořák/

Další přípravné utkání sehrálo spojené „béčko“ a „céčko“ s Petrovicemi a nevedlo si vůbec špatně, když s účastníkem I.A třídy dokázalo uhrát remízu. Tentokrát je ovšem nutné dodat, že se v zápase objevili i dva hráči dorostu a tři kluci z áčka, takže by se vlastně dalo říci,  že se jednalo o mužstvo „ABCD“. Zápas byl většinu času dost vyrovnaný a přinesl mnoho šancí na obou dvou stranách. Byly pasáže, kdy jsme se museli bránit tlaku soupeře, ale potom také dlouhé časové úseky, kdy jsme naopak dokázali Petrovice přitlačit k jejich brance. V 8.minutě jsme šli do vedení, když rychlý brejk zakončil J.Dvořák, kterému přihrál R.Kvěch – 1:0. V 15.minutě Petrovice vyrovnali na 1:1, a když už se zdálo, že poločas skončí nerozhodně, tak těsně před přestávkou strhl soupeř vedení na svoji stranu – 1:2. Do druhého poločasu jsme vystřídali celou šestici náhradníků a hlavně trojice hráčů z „áčka“ byl na hřišti znát. V 52.minutě dostal V.Lípa pěkný pas od J.Kříze a s přehledem vyrovnal na 2:2. V 76.minutě přišlo velké zaváhání naší obrany, která při standardní situaci nepohlídala nabíhajícího hráče na zadní tyčce a Petrovice opět vedly – 2:3. Konečnou podobu dal výsledku opět V.Lípa, který těžil ze spolupráce s M.Dvořákem – 3:3.

Nadcházející víkend jsou na programu hned dva přípravné zápasy, když v sobotu hostí „béčko“ Daleké Dušníky (14:00 hod, UMT Sedlčany) a v neděli se hraje zápas „C“ – Luhy (12:00 hod, UMT Sedlčany).