"C" muži - Kosova Hora   sobota 15.6. 4:3

0:3

Kutná Hora - Ml.žáci "A"   sobota 15.6.

5:1

Naposledy přidané zprávy

Ve dnech 8. – 9.6.2019 proběhl v Chomutově finálový turnaj „ONDRÁŠOVKA CUP“ kategorie U8. Na toto finále se přes předkvalifikaci a hlavní kvalifikaci dokázala probít i naše mladší přípravka a v konkurenci 24 mužstev z celé České republiky obsadili sedlčanští borci celkové 17.místo, když vyhráli bronzovou

skupinu.

Číst více...

Hořovicko – „A“ muži     0:1 (0:1)

F.Dřevojan (46.Glogar), P.Lípa (56.V.Lípa), L.Brotánek, Kdolský, M.Krůta, Soldát, K.Kvěch, M.Dvořák (56.Čipera), M.Sirotek (56.Repetný), L.Matoušek, Senft

Venkovní utkání v Přešticích se nám moc nevydařilo a toto zaváhání jsme napravili na domácím hřišti kdy jsme zvítězili nad SK Rakovník.

Na začátku června se žáci Tatranu Sedlčany zúčastnili fotbalového turnaje ISAR CUP, který již po čtrnácté probíhal v Moosburgu nedaleko Mnichova. Sedlčany reprezentovaly týmy U12, U13 a U15, za které dohromady nastoupilo celkem 39 fotbalistů a fotbalistek.

„A“ muži – Admira Praha  1:4 (0:3)

F.Dřevojan (46.L.Dřevojan) – P.Lípa, L.Brotánek, Kdolský, M.Krůta, V.Lípa (71.Repetný), K.Kvěch, M.Dvořák (46.L.Matoušek), M.Sirotek, Haas (56.Glogar), Němec (46.Senft)