Zprávy

Starší žáci odehráli další utkání krajského přeboru. Z Povltavské akademie přivezli bod, a ze zápasů s Dobříší a Berounem si připsali plný bodový zisk.

Číst více...

Starší žáci odehráli další čtyří zápasy krajského přeboru a byli v nich úspěšní na 50 %. V následujícím článku se pojďme podívat na jednotlivá utkání.

V sobotu 9.9. nás čekal druhý mistrovský zápas opět na hřišti soupeře a opět v Rakovníku tentokrát na SK.

Příprava starších žáků na novou sezonu začala v pondělí 31.7 odjezdem na tradiční soustředění v Žinkovech společně s mladšími žáky. Do soboty 5.8. jsme pořádně makali – ranní výběh + tři tréninky denně , dále jsme sehráli přátelské utkání s Berounem, ve kterém jsme zkoušeli různé varianty sestavy.

Starší a mladší žáci jedou v termínu 31.7. - 5.8.2017 na letní soustředění, které se bude konat ve Sportcentru Žinkovy. Na následujícím odkazu si můžete přečíst program a důležité informace, včetně seznamu věcí, které je potřeba si vzít sebou.

Informace + program ke stažení: ZDE

Asi ji nebudeme hodnotit jako příliš úspěšnou, nicméně hlavního cíle jsme dosáhli. I nadcházející sezónu budou sedlčanští starší i mladší žáci hrát Krajský přebor Středočeského kraje, který bude tentokrát rozdělen na dvě skupiny.

Mužstva starších a mladších žáků absolvují v termínu 15. - 19.2.2017 zimní soustředění ve Sportcentru Žinkovy.

Informace a program: ZDE!

Rozpis tréninků starších žáků v úvodu zimního období.

Z úvodních pěti zápasů nové sezóny krajského přeboru starších žáků se našemu mužstvu podařilo bodovat pouze dvakrát a zatím posbíralo 4 body. Největším problémem se zatím jeví špatná koncovka, s čímž bohužel bojuje většina našich družstev.

VIKTORIA CUP – den třetí

Ještě v sobotu večer jsme museli vyřešit nedělní zádrhel. Naše první vystoupení v Holicích bylo naplánováno na 8:15, ale snídaně v kempu se podávaly teprve od 7:15 – museli jsme trochu přitlačit na pilku a jídlo bylo na stole již v 6:45, přesto jsme na občerstvení, přejezd do Holic, převléknutí a rozcvičení měli pouze 90 minut. Počasí? To bylo diametrálně odlišné od sobotního, teploty zhruba o 15 stupňů nižší a dopoledne časté přeháňky.

V termínu 1. - 6.srpna absolvují mužstva starších a mladších žáků letní soustředění v Žinkovech.

Informace a program ke stažení ZDE

VIKTORIA CUP – den druhý

Mezinárodní dvoudenní fotbalový turnaj se hrál na 3 travnatých hřištích v rozestavení 10+1, střídání bylo hokejové, hrací čas 2x15 minut, finálový zápas 2x20 minut a kvůli menšímu počtu účastníků ve skupině „C“ se i jejich zápasy hrály 2x20 minut.

VIKTORIA CUP – den první

Na závěr sezóny a jako rozlučku s hráči, kteří odcházejí ze žákovské kategorie do dorostenecké, jsme si vybrali opravdu veliké sousto. Přihlásili jsme náš DREAMteam na 46. ročník VIKTORIA CUPu, což je dvoudenní mezinárodní turnaj v Holicích v Čechách, letos pro ročník 2001. Klání se zúčastnilo 14 mužstev ze 4 zemí, která byla rozdělena do 3 skupin. Pro skupinová utkání byla vyhrazena sobota a tyto líté boje probíhaly ve 3 městech – Albrechticích, Holicích a Chvojenci.

Jak je vidět z výsledků, byla sezóna 2015/2016 pro sedlčanský žákovský fotbal mírně rozhoupaná. Nevyrovnanost výkonu je pochopitelně daná hlavně tím, že v mnoha zápasech nastupovali i v základu kluci o 3 roky mladší. Důležité však je, že i pro nadcházející sezónu 2016/2017 jsme účastníky Krajského přeboru žáků Středočeského kraje!!!

V dalším kole nás čekal zápas se soupeřem, u kterého jsme na podzim překvapivě,  ale zaslouženě ztratili všechny body.

Starší  žáci  – Kunice     9:4 (6:2)    /zápis o utkání/

K zápasu ve Vlašimi jsme odjížděli s jasným cílem a to přivézt tři body a nastartovat obrat v jarní sezoně.

Vlašim – Starší žáci   2:4 (2:0)   /zápis o utkání/

Zápas s Berounem jsme z důvodu špatného počasí v březnu dohrávali ve středu 27.4. a v tomto zápase jsme již chtěli naplno bodovat stejně jako na podzim v Berouně .

Starší žáci – Č.L.Beroun   1:1 (1:1)   /zápis o utkání/

Před zápasem jsme kluky varovali, aby se neopakoval podzimní zápas, kdy jsme zápas po poločase 0:3 otáčeli na 6:4 pro nás.

Starší žáci – Brandýs n.Labem     0:5  (0:3)  /zápis o utkání/

V dalším kole nás čekal opět soupeř ze špičky tabulky a již odjezd na zápas s torzem mužstva, kdy nám pro nemoc chyběl Krotil, Bareš, Chocholoušek a Kouklík, dával tušit, že nás nečeká nic lehkého.

Hořovicko – Starší žáci 3:0 (1:0)    /zápis o utkání/

V dalším domácím zápase jsme opět přivítali mužstvo ze špičky tabulky a podle výkonů z podzimní části asi jedno z nejfotbalovějších.

Starší žáci – Poděbrady    0:3  (0:1)     /zápis o utkání/