Starší dorost ztratil velmi dobře rozehraný zápas

28.kolo KPSD, neděle 31.5.2015, Sedlčany

St.dorost – Mn.Hradiště    3:5 (2:1)

Glogar – Míka, Kabíček, Stibor, Štemberk – J.Novák, Otradovec, Lípa, Lhota – Doubrava, Hrubý
Střídali: Procházka, Žirovnický, Klíma

Po středeční dohrávce v Hořovicích jsme pokračovali v těžkém programu a nastoupili jsme proti Mn.Hradišti na jehož hřišti jsme v podzimní části prohráli o deset branek. S přihlédnutím k „zákulisní šeptandě“ o počtu sestupujících a podobě krajského přeboru v následující sezóně už šlo naše mužstvo do zápasu v uvolněnější náladě než v předchozích utkáních. Nic to ovšem nezměnilo na chuti našich kluků soupeře porazit, nebo mu utkání případně aspoň pořádně znepříjemnit. První poločas přinesl dost útočný fotbal z obou dvou stran, ale více štěstí v koncovce jsme měli my. Nejdříve nás poslal do vedení J.Hrubý, který obstřelil brankáře – 1:0. V zápětí sice hosté srovnali, když s první střelou si skvěle poradil T.Glogar, ale na dorážku už byl krátký – 1:1. Do kabin jsme si ovšem vedení odnesli, když se ještě do přestávky krásně zdálky trefil D.Míka – 2:1. Vstup do druhé části mělo naše mužstvo skvělý, a hned v 46.minutě po akci Doubravy a pěkném zakončení V.Lípy to bylo 3:1. Dalších několik minut se hrálo spíše ve středu hřiště, ale postupem času našemu týmu začali docházet síly a soupeř se dostával do dobrých příležitostí, které se mu v závěrečné půlhodině bohužel dařilo i využívat. Nakonec přišel v utkání velký obrat, když hosté výsledek dokázali otočit na konečných 3:5. Kluky je určitě nutné pochválit za první dvě třetiny zápasu, ale v závěru bohužel soupeři již nestačili a navíc podvědomě někteří zřejmě i zvolnili, čehož soupeř dokonale využil. Náročný program tímto pro nás nekončí, protože hned ve středu hostíme na domácím hřišti Kosmonosy a v sobotu zakončíme letošní ročník utkáním na Tatranu Rakovník.