Nymburk - St.dorost     3:0 (1:0)
G: ---

Glogar – Míka, Hofman, Stibor, Štemberk – M.Novák, Otradovec, Lípa, Lhota – Doubrava, Kabíček

střídali: J.Novák, Vlásek, Hrubý, Počepický

Těžké utkání na hřišti mužstva, které také bojuje ve spodní části tabulky o záchranu. Domácí nastoupili s daleko zkušenějším týmem (6 hráčů r. 1996), ale většina prvního poločasu byla hra naprosto vyrovnaná a zároveň neurovnaná. Bohužel v 44. minutě přišla obrovská chyba v naší obraně a domácí trestali brankou do šatny – 1:0.

O výsledku utkání bylo prakticky rozhodnuto po pár minutách druhé části, když domácí proměnili nařízený pokutový kop za pád jejich útočníka v našem vápně – 2:0. Od této chvíle bylo všem jasno, jak utkání dopadne. V dalších minutách se na hřišti dost přitvrdilo a znovu se prakticky ani jeden z týmů nedostal k tomu, aby hrál pořádný fotbal. V závěru se domácím ještě podařilo upravit na konečných 3:0.

Kluci musí na tento zápas rychle zapomenout a soustředit se na další domácí utkání, kde bude potřeba zabojovat o další důležité body.