14.Mistrovské utkání: 8.11.2014 (hř. Tatran)

St.dorost – Tn.Rakovník     3:0 (3:0)

G: Štemberk, Hofman, Stibor

Glogar – Kejha, Hofman, Krotil, Míka – Vlásek, Otradovec, Lípa, M.Novák – Stibor, Štemberk       střídali: T.Procházka, J.Novák, Lhota

Po ostudném debaklu v Mnichově Hradišti čekal starší dorost na domácí půdě velmi důležitý zápas v boji o záchranu. Důležitosti přidával i fakt, že Rakovník měl před zápasem v tabulce stejně bodů. Nic se ovšem ani tentokrát nezměnilo na tom, že chybí hodně lidí z kádru staršího dorostu a musí se to doplňovat z mladších. Úvod utkání přinesl opatrnou hru z obou dvou stran a prvních 20 minut bylo vyrovnaných. Postupem času, ale domácí tým přestal tolik kazit a začala se mu dařit kombinace, kterou hosty přehrával. Narůstající tlak vyvrcholil faulem v pokutovém území a M.Štemberk proměnil penaltu na 1:0. Do poločasu měl domácí tým hru už naprosto pod kontrolou a zásluhou hlaviček F.Hofmana a F.Stibora se ještě podařilo navýšit vedení na 3:0. Druhá část byla opět o něco vyrovnanější, ale našemu družstvu se dařilo v poklidu kontrolovat náskok a hosty do větších šancí nepouštět. Do konce zápasu už se skóre nezměnilo a Tatran si připsal tři velmi důležité body.