27.kolo KPSD, středa 27.5.2015, Hořovice

Hořovicko – St.dorost    2:0 (0:0)

Glogar – Kejha, Kabíček, Hofman, Vlásek – Otrdaovec, Stibor, Lípa, Štemberk – Lhota, J.Novák
Střídali: Procházka, Počepický, Souček, Žirovnický, Klíma

Ke středečnímu utkání do Hořovic (dohrávka 27.kola) odjel starší dorost velmi oslaben, když z různých důvodů chyběla hned čtveřice hráčů, kteří jinak pravidelně hrají a navíc i pár dalších kluků nebylo zdravotně zcela v pořádku. V zápise o utkání se tedy objevilo pouze 5 starších dorostenců a 11 mladších, zatímco soupeř měl mužstvo složeno převážně ze starších. Celkem do Hořovic přijelo pouze 19 hráčů a naprosto zničující to bylo pro následný zápas mladších dorostů. Zápas byl od začátku dost poklidný a hrálo se hodně nepřesně. Hned v 8.minutě přišla navíc další pohroma, když musel po nešťastné srážce s brankářem z utkání dostoupit kapitán F.Hofman. V 15.minutě se v nadějné pozici objevil F.Stibor, ale jeho střela skončila těsně vedle. V 27.minutě skvěle zasáhl T.Glogar, který pohotově zneškodnil samostatný únik. Prakticky z protiútoku se dostal do stoprocentní příležitosti T.Procházka, ale tváří v tvář brankáři bohužel neuspěl. Velmi nadějně vypadal ve 43.minutě ještě průnik J.Nováka, ale brankář jeho zakončení ze strany vytáhl na roh. Vstup do druhé části ovšem patřil jednoznačně soupeři, který si vytvořil několik velkých šancí. V naší brance naštěstí pokračoval v dobrém výkonu z minulého zápasu T.Glogar a několikrát nás zachránil od inkasování. Když už se zdálo, že se hra bude opět malinko vyrovnávat, tak dostalo domácí družstvo v 75.minutě možnost zahrávat trestný kop a hráč Hořovic se bohužel střelou přes zeď nemýlil – 1:0. V těchto chvílích už se na hřiště postupně dostali i zbývající náhradníci, a dalo se očekávat, že je prakticky rozhodnuto. Definitivní podobu dostal výsledek v 82.minutě a domácí zvítězili 2:0. Pokud si porovnáme věkové složení obou družstev, tak průběh utkání nebyl z naší strany vůbec špatný, protože za daleko starším soupeřem jsme zas o tolik nezaostávali. Bohužel si ovšem musíme přiznat, že v těchto posledních kolech soutěže je potřeba hrát s tím nejlepším a né s takto slepovanou sestavou. Zbývá jen věřit, že do dalšího utkání se zdravotní stav zraněných hráčů zlepší.