22.kolo KPSŽ: V domácí dohrávce s Berounem jsme získali pouze bod

[28. 4. 2016 11:22:23]

Zápas s Berounem jsme z důvodu špatného počasí v březnu dohrávali ve středu 27.4. a v tomto zápase jsme již chtěli naplno bodovat stejně jako na podzim v Berouně .

Starší žáci – Č.L.Beroun   1:1 (1:1)   /zápis o utkání/

V tomto zápase jsme za sebou nechali nepovedenou neděli a do zápasu jsme doslova vlétli. Na časomíře se rozsvítila 1.minuta a po krásně zataženém útoku až do soupeřova vápna našel Martin Barták nabíhajícího Kubu Kouklíka, který se nemýlil a bylo 1:0. Tento gól nás správně nabudil a pěkných akcí jsme viděli více, kluci se snažili hrát fotbal, kombinovat a tlačit se do zakončení. Ve 12.minutě přišla akce, jak přes kopírák, kdy opět výborně hrající Martin Barták zatáhl míč do vápna a předložil nádhernou nahrávku Kryštofovi Žižkovi, který z malého vápna trestuhodně trefil na brankové čáře stojícího obránce, míč se odrazil mezi penaltu a velké vápno, kde Kuba Kouklík opět vystřelil a pro změnu trefil druhého obránce. Škoda protože 2:0 ve 12.min., tak se zápas vyvíjel úplně jinak. Bohužel zůstalo 1:0 a soupeř se začal pomalu oklepávat, hra se vyrovnávala a přišli i šance hostů. Jednu z nich využili šťastně ve 28.min. k vyrovnání,  a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu 1:1. V kabině jsme kladli důraz na větší držení míče, na rychlejší přechod od naší branky a tlak v napadání soupeře při rozehrávce. Chtěli jsme se pokusit zápas rozhodnout na začátku druhého poločasu, ale hra upadla do průměru a obě mužstva zápas již dohrála, když na každé straně byl náznak šancí, ale bez gólového efektu. Škoda takovéto zápasy se musíme naučit rozhodovat v momentu, kdy nám dá soupeř příležitost a nabídne nám dvoubrankové vedení, tak musíme trestat.