19.kolo KPSŽ: Vedoucí Poděbrady na našem hřišti nezaváhaly

[11. 4. 2016 11:12:52]

V dalším domácím zápase jsme opět přivítali mužstvo ze špičky tabulky a podle výkonů z podzimní části asi jedno z nejfotbalovějších.

Starší žáci – Poděbrady    0:3  (0:1)     /zápis o utkání/

V předzápasové přípravě jsme se vrátili k naší podzimní prohře v Poděbradech (1:6) a domluvili si styl hry, kterým zkusíme soupeře překvapit. Začátek zápasu byl v naší režii a bohužel jsme vybrali smůly kopec, když jsme postupně zahazovali jednu šanci za druhou, a místo aby po samostatných akcích Pavla Krotila, Kryštofa Žižky a Radima Bareše byl stav 3:0, tak přišel před přestávkou opět trest za neproměňování a opět skvěle chytajícího Lukáše Dřevojana z ojedinělé akce hosté překonali a bylo 0:1. Také ve druhém poločase jsme si vypracovali několik pěkných akcí, kterým opět chybělo gólové zakončení, a tak nás soupeř potrestal dvěma slepenými góly v závěru zápasu. Bohužel nás velmi limituje a v lepších výsledcích brání naše střelecká nemohoucnost, a i když jsme schopni si po pěkných fotbalových momentech vytvořit 100% šance, tak je řešíme špatně.