Zprávy


V sobotu 2.6. proběhl již 9.ročník fotbalového turnaje mladších žáků O POHÁR MĚSTA SEDLČANY. Turnaje se zúčastnilo 7 týmů, hrálo se systémem každý s každým a potom následovaly zápasy o umístění. 

Číst více...

Ve dnech 18.-20.5. se zúčastnila družstva starší přípravky a mladších žáků mezinárodního turnaje ve fotbale Mozart Trophy v Salzburku. Turnaje se celkem účastnilo cca 100 týmů z různých koutů Evropy. Naším cílem bylo porovnat naše fotbalové dovednosti s hráči z okolních států. 

Číst více...

Měsíc červen bude pro naše mladší žáky velmi nabitý událostmi, protože je čeká hned trojice turnajů, tři mistrovské zápasy a také závěrečná.

Číst více...

V pátek ráno se vydají dvě naše mládežnická mužstva (mladší žáci a starší přípravka) na mezinárodní turnaj do Rakouska (Mozart Trophy 2018). Kromě účasti ve velmi pěkně obsazeném turnaji je ještě čeká prohlídka města Salzburg a návštěva ligového utkání Red Bull Salzburg – Mattersburg.

Číst více...

Mladší žáci v květnu odehrají čtyři mistrovské zápasy, přípravné utkání na domácím hřišti a zúčastní se mezinárodního turnaje v Rakousku. 

Číst více...

Naše mladé hvězdy jsou na vítězné vlně a těší se na dalšího soupeře v nadstavbové části, která začíná již tuto neděli. Jaro jsme zahájili velmi dobře v derby se Spartakem, kde se naše vítězná vlna rozjela.

Číst více...

 

Mladší žáci A   -  SK Spartak Příbram           7:1 (3:0)

 

branky: Habart 3x, Matoušek, Brunclík, Pšenička, Barták

Číst více...

Podívejte se, jak budou trénovat mladší žáci, a kdy je čekají první mistrovské zápasy na jaře.

Číst více...

Mladší žáci odjeli v neděli na turnaj do Milevska.Turnaje se zúčastnilo 10 týmů, které hrály ve dvou skupinách každý s každým. Podle umístnění ve skupině se potom hrálo semifinále a o celkové umístnění. Herní systém byl 4+1 po 12 minutách.

Číst více...

Informace o přípravě mladších žáků v zimním období 2017/2018.

Číst více...

Přečtěte si hodnocení dalších dvou zápasů krajského přeboru mladších žáků.

Číst více...

Mladší žáci předvedli několik velmi dobrých výkonů, ale neproměňovaní příležitostí je připravilo o více bodů. V následujícím shrnutí se pojďme podívat na hodnocení zápasů se Spartakem Příbram, Berounem, Hořovicemi a Povltavskou akademií.

Číst více...

 

Mladší žáci - TJ Baník Švermov         1:0 (0:0)

branka: Bartáková

Číst více...

K druhému mistrovskému utkání jsme odjeli opět do Rakovníka tentokrát na hřiště místního SK Rakovník.I k tomuto utkání jsme neodjeli v plné sestavě a přesto jsme domácí tým jasně přehráli. 

Číst více...

Po výsledkově neúspěšném mistrovském utání jsme sehráli přátelské utkání s 1.FK Příbram (2006). V tomto utkání jsme chtěli vylepšit zakončení našich akcí, vyzkoušet nové základní sestavy a celkově se porovnat s kvalitním soupeřem.

Číst více...

Žáci začali zápasovou přípravu na soustředění v Žínkovech, kde odehráli dvě utkání. Na soustředění jsme trénovali 3x denně a k tomu jsme odehráli dvě utkání.

Číst více...

Mladší žáci absolvovali soustředění a nyní je čekají pravidelné tréninky, turnaj a přípravné zápasy.

Číst více...

Starší a mladší žáci jedou v termínu 31.7. - 5.8.2017 na letní soustředění, které se bude konat ve Sportcentru Žinkovy. Na následujícím odkazu si můžete přečíst program a důležité informace, včetně seznamu věcí, které je potřeba si vzít sebou.


Informace + program ke stažení: ZDE

Číst více...

Informace k přípravě mladšíšch žáků včetně rozpisu tréninků a informací k letnímu soustředění. 

Číst více...

První červnovou sobotu za nádherného letního počasí uspořádal fotbalový oddíl Tatranu Sedlčany turnaj mladších žáků (r.2004 a ml.) „O pohár města Sedlčany“. Do turnaje zasáhlo 8 mužstev s tím, že Sedlčany postavily týmy dva (r. 2004 – zelení a r.2005 - žlutí).

Číst více...
|<12>|