ZprávySK Slaný – Mladší žáci „A“     1:1 (1:0)


Mladší žáci „B“ – SK Nový Knín    4:3 (3:1)

Číst více...

V neděli 7.4.2019 sehráli mladší žáci „A“ další mistrovské utkání v jarní části ročníku 2018 – 2019 o přeborníka Středočeského kraje. Začátek utkání v 11,55 hod. Hřiště:  Sedlčany – tráva.

Číst více...

V sobotu 30.3.2019 sehráli mladší žáci „A“ třetí mistrovské utkání v jarní části ročníku 2018 – 2019 o přeborníka Středočeského kraje. Začátek utkání: 11,50 hod.

Číst více...

V neděli 24.2.2019 jsme sehráli halový turnaj mladších žáků ročník 2006 a mladší ve sportovní hale Dobříš. Začátek turnaje: 8,30 hod. Hrálo se 1 x 20 min. za účasti 6 mužstev systém každý s každým.

Číst více...

V sobotu 26.1.2019 jsme uspořádali halový turnaj mladších žáků ročník 2006 a mladší, který se konal v tělocvičně GOA Sedlčany. Hrálo se od 9 hodin ráno a vyhlášení proběhlo těsně před druhou hodinou. Jednotlivé zápasy trvaly 13 minut a turnaje se zúčastnilo 8 mužstev (dvě skupiny po 4 a dále vyřazovacím způsobem).  

Číst více...

Mladší žáci se zúčastnili dvou halových turnajů. V Radotíně i v Jesenici u Prahy nakonec obsadili druhé místo.

Číst více...

Mistrovský zápas krajského přeboru mladších žáků – skupina A


Mistrovský zápas okresního přeboru mladších žáků

Číst více...

Mistrovský zápas – krajský přebor mladších žáků – skupina A

 

SK Rakovník  -  Mladší žáci „A“     3:2 (0:1)

Číst více...

Mistrovský zápas krajského přeboru mladších žáků – skupina A

Mistrovský zápas okresního přeboru mladších žáků

Číst více...

V neděli 28.10.2018 sehráli mladší žáci „A“ další mistrovské utkání v ročníku 2018 – 2019 o přeborníka Středočeského kraje.

Číst více...

Mistrovský zápas – krajský přebor mladších žáků

 

Mistrovský zápas okresního přeboru mladších žáků

Číst více...

Mladší žáci "A" výborně otočili zápas krajského přeboru v Hořovicích, kde již prohrávali 0:3. Obrat se povedl i "béčku", které o poločase prohrávalo 2:3, ale nakonec si z Prostřední Lhoty také veze vítězství.

Číst více...

V neděli 30.9.2018 sehráli mladší žáci „A“ další mistrovské utkání v ročníku 2018 – 2019 o přeborníka Středočeského kraje, kdy se na domácím hřišti střetli s Vestcem. A stejný den hrálo i "béčko" v Dolních Hbitech zápas okresního přeboru. Pro některé hráče to byl velmi náročný den, protože si zahráli v obou dvou utkáních.  

Číst více...

Ve čtvrtek 27.9.2018 sehráli mladší žáci „A“ odložené mistrovské utkání 3. kola v ročníku 2018 – 2019 o přeborníka Středočeského kraje. Začátek utkání: 18,50 hod. Hřiště: TJ BANÍK – UMT.

Číst více...

Víkend 22.-23.září 2018 byl velmi povedený pro naše mladší žáky, když  nejdříve v sobotu vysoko zvítězilo "béčko" nad Krásnou Horou a v neděli si všechny body odvezlo i "áčko" ze Spartaku Příbram.

Číst více...

V neděli 16.září se nezadařilo naším mladším žákům. Nejdříve na svého soupeře ze Slaného nestačilo "áčko" a odpoledne se nedařilo ani "béčku" v Dalekých Dušníkách.

Číst více...

Obě družstva sehrála svá utkání v neděli, ale vzhledem k rozdílným časům několik hráčů mohlo nastoupit za oba týmy. Výraznější vítězství si tentokrát připsalo "A", když po velmi dobrém výkonu přejelo Říčany 9:3.

Číst více...

I v letošní sezóně se nám podařilo vytvořit dvě družstva mladších žáků. "Béčko" bude hrát okresní přebor a mladší žáci "A" budou bojovat v krajském přeboru. Obě družstva už mají za sebou první zápasy a následujícím shrnutí se podíváme, jak se jim dařilo.

Číst více...

 

18. - 20.5.2018 Turnaj v Salzburku: video foto


2.6.2018 Turnaj v Sedlčanech: foto

Číst více...

V sobotu 2.6. proběhl již 9.ročník fotbalového turnaje mladších žáků O POHÁR MĚSTA SEDLČANY. Turnaje se zúčastnilo 7 týmů, hrálo se systémem každý s každým a potom následovaly zápasy o umístění. 

Číst více...

Ve dnech 18.-20.5. se zúčastnila družstva starší přípravky a mladších žáků mezinárodního turnaje ve fotbale Mozart Trophy v Salzburku. Turnaje se celkem účastnilo cca 100 týmů z různých koutů Evropy. Naším cílem bylo porovnat naše fotbalové dovednosti s hráči z okolních států. 

Číst více...

Měsíc červen bude pro naše mladší žáky velmi nabitý událostmi, protože je čeká hned trojice turnajů, tři mistrovské zápasy a také závěrečná.

Číst více...

V pátek ráno se vydají dvě naše mládežnická mužstva (mladší žáci a starší přípravka) na mezinárodní turnaj do Rakouska (Mozart Trophy 2018). Kromě účasti ve velmi pěkně obsazeném turnaji je ještě čeká prohlídka města Salzburg a návštěva ligového utkání Red Bull Salzburg – Mattersburg.

Číst více...

Mladší žáci v květnu odehrají čtyři mistrovské zápasy, přípravné utkání na domácím hřišti a zúčastní se mezinárodního turnaje v Rakousku. 

Číst více...

Naše mladé hvězdy jsou na vítězné vlně a těší se na dalšího soupeře v nadstavbové části, která začíná již tuto neděli. Jaro jsme zahájili velmi dobře v derby se Spartakem, kde se naše vítězná vlna rozjela.

Číst více...

 

Mladší žáci A   -  SK Spartak Příbram           7:1 (3:0)

 

branky: Habart 3x, Matoušek, Brunclík, Pšenička, Barták

Číst více...

Podívejte se, jak budou trénovat mladší žáci, a kdy je čekají první mistrovské zápasy na jaře.

Číst více...

Mladší žáci odjeli v neděli na turnaj do Milevska.Turnaje se zúčastnilo 10 týmů, které hrály ve dvou skupinách každý s každým. Podle umístnění ve skupině se potom hrálo semifinále a o celkové umístnění. Herní systém byl 4+1 po 12 minutách.

Číst více...

Informace o přípravě mladších žáků v zimním období 2017/2018.

Číst více...

Přečtěte si hodnocení dalších dvou zápasů krajského přeboru mladších žáků.

Číst více...

Mladší žáci předvedli několik velmi dobrých výkonů, ale neproměňovaní příležitostí je připravilo o více bodů. V následujícím shrnutí se pojďme podívat na hodnocení zápasů se Spartakem Příbram, Berounem, Hořovicemi a Povltavskou akademií.

Číst více...

 

Mladší žáci - TJ Baník Švermov         1:0 (0:0)

branka: Bartáková

Číst více...

K druhému mistrovskému utkání jsme odjeli opět do Rakovníka tentokrát na hřiště místního SK Rakovník.I k tomuto utkání jsme neodjeli v plné sestavě a přesto jsme domácí tým jasně přehráli. 

Číst více...

Po výsledkově neúspěšném mistrovském utání jsme sehráli přátelské utkání s 1.FK Příbram (2006). V tomto utkání jsme chtěli vylepšit zakončení našich akcí, vyzkoušet nové základní sestavy a celkově se porovnat s kvalitním soupeřem.

Číst více...

Žáci začali zápasovou přípravu na soustředění v Žínkovech, kde odehráli dvě utkání. Na soustředění jsme trénovali 3x denně a k tomu jsme odehráli dvě utkání.

Číst více...

Mladší žáci absolvovali soustředění a nyní je čekají pravidelné tréninky, turnaj a přípravné zápasy.

Číst více...

Starší a mladší žáci jedou v termínu 31.7. - 5.8.2017 na letní soustředění, které se bude konat ve Sportcentru Žinkovy. Na následujícím odkazu si můžete přečíst program a důležité informace, včetně seznamu věcí, které je potřeba si vzít sebou.


Informace + program ke stažení: ZDE

Číst více...

Informace k přípravě mladšíšch žáků včetně rozpisu tréninků a informací k letnímu soustředění. 

Číst více...

První červnovou sobotu za nádherného letního počasí uspořádal fotbalový oddíl Tatranu Sedlčany turnaj mladších žáků (r.2004 a ml.) „O pohár města Sedlčany“. Do turnaje zasáhlo 8 mužstev s tím, že Sedlčany postavily týmy dva (r. 2004 – zelení a r.2005 - žlutí).

Číst více...

Na začátku jarní části jsme odehráli regionální turnaj pro ročníky 2005 v Obořišti. Hrálo se systémem 2x20 minut a každý s každým.

Číst více...

Během zimní přípravy jsme odehráli 5 turnajů a 7 přípravných zápasů. Součástí zimní přípravy bylo také 5ti denní soustředění v Žinkovech.

Číst více...

Mužstva starších a mladších žáků absolvují v termínu 15. - 19.2.2017 zimní soustředění ve Sportcentru Žinkovy.


Informace a program: ZDE! 

Číst více...

Mladší žáci sehráli první halový turnaj v rámci zimní přípravy v Rakovníku.

Číst více...

Informace o přípravě mladších žáků v zimním období.

Číst více...

Spartak Příbram - Mladší žáci      4:3 (2:2)


branky: Štemberk Šimon 2x, Brunclík Sláva

Sestava: brankář: Jindrák

1: Brejšková, Vodrážka, Bartáková, Štemberk Š., Krajdl, Voháňka, Štemberk O.

2: Součková, Pudil, Matoušek, Varga, Jindráková, Brunclík

Číst více...

Tuto neděli nastoupili mladší žáci k dalšímu mistrovskému utkání krajského přeboru proti FK Říčany.

Číst více...

Po letním soustředění a přípravě na novou sezonu mladší žáci nastoupili k prvním mistrovským utkáním v krajském přeboru. 

Číst více...

Rozpis přípravných zápasů a turnajů, které mladší žáci absolvují během letní přípravy.

Číst více...

V termínu 1. - 6.srpna absolvují mužstva starších a mladších žáků letní soustředění v Žinkovech.

Informace a program ke stažení ZDE

Číst více...

Mladší žáci zakončili svou sezonu turnajem mladších žáků pro r. 2003 a mladších - O pohár starosty města Nového Knína. Turnaje se zúčastnily týmy: MFK Dobříš, 1.FK Příbram, SK Blatná, Povltavská akademie Davle, SK Nová Ves, Nový Knín A + B, TJ Tatran Sedlčany.

Číst více...

V sobotu 28.5.2016 pořádal náš oddíl Tatran Sedlčany fotbalový turnaj mladších žáků pro ročníky 2004 a mladší. Do Sedlčan přijelo 8 týmů včetně domácích, družstva byla rozdělena do dvou skupin, kde se hrálo každý s každým, a první dva týmy postoupily do bojů o medaile, zbylé dva hrály o umístění.

Číst více...

V domácím zápase se soupeřem z Kunic jsme chtěli odčinit potupnou podzimní porážku na hřišti soupeře a také jsme před zápasem v kabině mužstvo motivovali.


Mladší žáci – Kunice    1:5 (1:2)    /zápis o utkání/

Číst více...

Jarní část sezony se mi opět nehodnotí dobře z pohledu výsledků, kterých jsme v osmi odehraných zápasech dosáhli.

Číst více...

V termínu 2. - 6.března 2016 absolvují naše obě žákovská družstva, společně s nejstarší přípravkou, zimní soustředění v Sedlci-Prčici. Program a seznam věcí sebou naleznete ZDE

Číst více...

Naši mladší žáci ukončili rok 2015 halovým turnajem v Berouně pro ročníky 2004 a mladší. Hrálo se v krásné hale 4 + 1  ve dvou skupinách, systémem každý s každým  1x13 minut.

Číst více...

Plán zimní přípravy starších žáků, mladších žáků a připravky "A" naleznete ZDE.

Číst více...
Zobrazit starší zprávy