Mladší žáci zakončili sezónu 2.místem na turnaji v Kovářově

[27. 6. 2019 7:51:00]

V sobotu 22.6.2019 jsme sehráli turnaj mladších žáků ročník 2007 a mladší. Hrálo se na fotbalovém hřišti „Na hůrkách“ v Kovářově na dvou hřištích dle pravidel pro mladší žáky. Hrací čas 2 x 12 minut, 8 mužstev ve dvou skupinách a dále vyřazovacím způsobem (semifinále a zápasy o umístění).

Sestava mužstva TJ TATRAN Sedlčany ročník 2007 a mladší

Brankář:  Matěj Černý, Ondřej Špánek (jeden zápas)

1.  Jan Novotný - Tomáš Hodouš; David Barták - Matěj Pešta – Jakub Hodouš; Michal Stibor –

Daniel Vondra

2.  Alex Dembélé – Petr Nevlida – Patrik Machek – Ondřej Špánek

TJ TATRAN Sedlčany –  FK METEOR Tábor                                                 3 : 0   (3:0)

Střelci branek:  1x Michal Stibor 3´, 1x D. Vondra 4´, 1x D. Barták 6´

TJ TATRAN Sedlčany – SK Vacov                                                                      4 : 0   (2:0)

Střelci branek: 2x M. Pešta 11´a 14´, 1x D. Vondra 2´, 1x D. Barták 18´

FC Písek  -  TJ TATRAN Sedlčany                                                                      3 : 1   (1:0)

Střelci branek:  1x M. Stibor 20´

Pořadí ve skupině B

1.    FC Písek                                              11 : 3        9 bodů

2.    TJ  TATRAN Sedlčany                         8 : 3        6 bodů

3.    FK METEOR Tábor                             2 : 6        3 body

4.    SK Vacov                                             1 : 10      0 bodů

SEMIFINÁLE:

TJ TATRAN Sedlčany  -   SK SLAVOJ  Volyně                                             4 : 0   (2:0)

Střelci branek:   2x D. Barták 10´a 15´, 1x D. Vondra 7´, 1x J. Hodouš 21´

FINÁLE:

FC Písek   -  TJ TATRAN Sedlčany                                                                  1 : 1   (1:0)

4x D. Barták, 3x D. Vondra, 3x M. Pešta, 2x M. Stibor, 1x J. Hodouš,

Vydařený turnaj se hrál ze začátku za příjemného fotbalového počasí. V závěru turnaje začalo pršet, ale chlapci turnaj dohráli i za nepříznivého počasí. Naši hráči od prvního zápasu srdnatě bojovali a stříleli branky. V prvním zápase jsme si hned na začátku utkání udělali dostatečný náskok a zaslouženě zvítězili. Nejtěžší byl třetí zápas o postup ze skupiny. FC Písek přivezl kvalitní mužstvo s dostatkem hráčů. Nakonec se nám podařilo ve 20´vyrovnat na 1:1, když krásnou branku vstřelil M. Stibor. Soupeř následně během dvou minut vstřelil 2 branky a zaslouženě vyhrál. Dál jsme postoupili do semifinále ze druhého místa v tabulce.
Naším soupeřem byl vítěz skupiny „A“ SK SLAVOJ Volyně. Opět se nám vydařil vstup do utkání, když v 10´jsme vedli již 2:0. Druhý poločas jsme si pohlídali a zaslouženě zvítězili 4:0. Finálový zápas byl dramatický. Nastoupili jsme opět proti FC Písek a soupeř nás zaskočil vedoucí brankou za 2´. Hra byla vyrovnaná a nám se podařilo na začátku 2 poločasu vyrovnat M. Peštou. Zápas skončil nerozhodně 1:1 a tak musely rozhodnout penalty po skončení utkání. Větší štěstí a radost měl soupeř, který vyhrál 3:2. Nejlepším střelcem našeho týmu byl D. Barták, který se trefil 4x. Na druhém a třetím místě skončili D. Vondra a M. Pešta se 3 brankami. Tento turnaj byl třešničkou na dortu za povedenou sezónu – jaro 2019. A teď hurá na fotbalové prázdniny.