Mladší žáci otočili nepříznivě se vyvíjející utkání a dokázali v Rakovníku vyhrát

[30. 8. 2019 11:52:31]

Ve středu 28.8.2019 sehráli mladší žáci „A“ druhé mistrovské utkání v podzimní části ročníku 2019 – 2020 o přeborníka Středočeského kraje. Začátek utkání: 18,40 hod. Hrálo se 2 x 30 min. Hřiště:  TJ TATRAN Rakovník – tráva.

Krajský přebor – skupina A

TJ TATRAN Rakovník – Mladší žáci „A“    4:9 (2:2)

Brankář:  Ondřej Špánek

1,  Petr Pudil – Lukáš Mrázek ; Michal Stibor – Matěj Pešta – Jakub Hodouš;  David

Barták - Daniel Vondra

2,  Michal Pšenička  – Matěj Macháček; Matěj Šamša – Filip Matoušek; Vojtěch Stibor –

Matyáš Kouba

Střelci branek: 2x M. Pešta 10´, 54´, 2x J. Hodouš 23´a 53´, 1x M. Stibor 31´,  1x M. Macháček 46´,
1x D.Barták 50´, 1x V. Stibor 57´, 1x M. Kouba 58´

Zápas se hrál za podvečerního dusného počasí. Dlouhá cesta v autobuse za horkého počasí hráčům neprospěla. Na začátku zápasu se naši hráči rozkoukávali a než se nadáli, prohrávali 2:0. Naštěstí již v 10´ M. Pešta snížil na 2:1. Naši hráči se začali rozehrávat a střelecky ohrožovali domácího brankáře. Z velkého množství střel se ujala pouze jediná a to ve 23´, kdy se trefil J. Hodouš a vyrovnal na 2:2. Tak skončil i první poločas.

Ve 31´druhého poločasu vstřelil branku M. Stibor a upravil skóre na 2:3 v náš prospěch. Hned nato domácí TATRAN nejen, že vyrovnal, ale ujal se i vedení 4:3. Domácí měli pouze jednoho hráče na střídání a to se projevilo s přibývajícími minutami zápasu. Ve 46´ M. Macháček vyrovnal na 4:4. V posledních 15 minutách naši hráči začali soupeře přehrávat a střílet i branky. V 50´se konečně trefil D. Barták a překonal výborného brankáře domácích a upravil skóre na 4:5 v náš prospěch. Další branky přidali v 53´a 54´ J.Hodouš a M. Pešta. Závěr zápasu patřil našim nejmladším hráčům, když v 57´a 58´vstřelili branky V.Stibor a M. Kouba a uzavřeli skóre na konečných 4:9. Hezká tečka za vydařeným zápasem. Pochvalu zaslouží všichni hráči včetně brankáře O. Špánka, který pochytal spoustu střel, které směřovaly na branku.

Po dvou odehraných MZ jsme v tabulce na 5. místě se 3 body a skóre 13:10. Další mistrovský zápas hrajeme doma v neděli 1.9.2019 s FK Hořovicko. Začátek zápasu je 11,55 hod. Sraz na hřišti v 10,45 hod. Nominace bude uvedena na webových stránkách.