Spartak Příbram - Mladší žáci      4:3 (2:2)

branky: Štemberk Šimon 2x, Brunclík Sláva

Sestava: brankář: Jindrák

1: Brejšková, Vodrážka, Bartáková, Štemberk Š., Krajdl, Voháňka, Štemberk O.

2: Součková, Pudil, Matoušek, Varga, Jindráková, Brunclík

Mladší žáci nastoupili do tohoto mistrovského utkání s velkou chutí konečně bodovat. Od počátku utkání jsme domácím vnutili náš herní styl. Zápas měl velké nasazení a byl plný hezkých akcí z obou stran, což se muselo líbit divákům. První poločas byl velmi vyrovnaný, stejně tak, jako i skóre - 2:2. V druhém poločase jsme domácí zatlačili a opět jsme je mírně přehrávali. Tato naše aktivita byla odměněna gólem hned v 1.minutě druhého poločasu a tím jsme se dostali do vedení. Naši útočnou hru jsme nezměnili a měli jsme spoustu hezkých akcí, které se nám opět nepodařilo úspěšně zakončit. Toto vedení jsme neudrželi a i přes velkou snahu jsme utkání nedovedli do vítězného konce.

Celkově tento zápas hodnotím jako velmi dobrý a musím pochválit všechny hráče za předvedený výkon a nasazení. Pevně věřím, že další utkání bude už vítězné. Naše postavení v tabulce krajského přeboru se nezměnilo a jsme pořád na 17.místě.