Mladší žáci dokázali bodovat se silnou Dobříší; do Berouna odjeli oslabení a prohráli

[23. 10. 2017 9:33:28]

mladší žáci          :         MFK Dobříš

3                  :               3                        (0:1, 3:2)

branky: Bartáková 2x, Pšenička

Mladší žáci odehráli druhé derby krajského přeboru s vedoucím týmem soutěže MFK Dobříš. Hra byla velmi vyrovnaná s mnoha šancemi na obou stranách. Hrál se pěkný fotbal ve vysokém tempu. První skóroval soupeř již v 6. minutě, a tak skončil i první poločas. Druhý poločas ukázal, že naši žáci umí zabojovat, zrychlit hru a být dřív na balonu. Ačkoliv jsme celé utkání prohrávali, v posledních minutách se nám podařilo vstřelit dva góly a tím jsme favoritovi sebrali dva body. Celkově hodnotím tento zápas jako velmi kvalitní a musím všechny hráče pochválit za předvedenou hru.

Č.L.U.Beroun          :          mladší žáci

5                    :                 1                 (1:0, 4:1)

branka: Pšenička

K dalšímu utkání krajského přeboru jsme odjeli do Berouna na UMT. Náš tým byl velmi oslaben o 4 hráče základní sestavy (nemoc + zranění), což bylo znát hlavně v druhém poločase. První poločas byl vyrovnaný s mírnou převahou domácích hráčů (1:0). Do druhého poločasu se nám nepodařil vstup a po velkém tlaku na naší obranu jsme si sami vstřelili gól na 2:0. Další gól jsme dostali z penalty po faulu v pokutovém území - 3:0. Náš tým se přesto nevzdával a i přes zranění dvou hráčů se nám podařilo vstřelit branku po krásné akci Kuby Pšeničky - 3:1. Ke konci utkání nám došly síly a soupeř toho využil ke vstřelení dalších branek. Celkově tento zápas hodnotím velmi kladně, protože i přes velkou marodku jsme pomohli starším žákům k vítězství 3:0. Za starší žáky nastoupili: Křesina, Voháňka a Habart (střelec dvou branek). Celý tým podal velmi bojovný výkon.