Mladší žáci odehráli první zápasy v nové sezóně krajském přeboru

[15. 9. 2016 7:45:42]

Po letním soustředění a přípravě na novou sezonu mladší žáci nastoupili k prvním mistrovským utkáním v krajském přeboru.

Novou sezonu jsme začali dvěma zápasy venku. Oba tyto zápasy se nám herně dařilo, soupeře jsme většinu utkání přehrávali, ale nedařilo se nám gólové šance úspěšně zakončit.

Zato soupeř každou naší chybu gólově proměnil. Třetí zápas jsme odehráli v domácím prostředí. Hráli jsme opět pěkný útočný fotbal, plný hezkých kombinačních akcí, které se nám opět nepodařilo proměnit. Toto utkání jsme natáčeli jak pro potřeby trenérů tak pro rodiče.

K zatím poslednímu utkání jsme odjeli do Hořovic, kde jsme zase předvedli naši kombinačně útočnou hru. Zlepšili jsme i zakončení našich akcí, což se projevilo na skóre. V 1.poločase jsme vedli 2:0 ačkoliv vstřelených branek mohlo být mnohem víc. Nakonec jsme do šaten šli za těsného vedení 2:1. V 2.poločase se hrál pěkný fotbal z obou stran a domácí hru vyrovnali a s tím i skóre. 10 minut před koncem utkání jsme dostali rozhodující branku, na kterou se nám nepodařilo odpovědět. Z Hořovic jsem odjeli sice bez bodu, ale s dobrým pocitem z dobře zakončených akcí.

Naši žáci jsou prozatím v tabulce na 17.místě z 18 družstev.

Pevně věřím, že příští utkání na domácí půdě bude již vítězné a náš tým se posune v celkové tabulce směrem nahoru.

Polaban Nymburk - Mladší žáci  6:0 (3:0)

brankář: Jindrák

1.: Křesina, Součková, Vybíral, Štemberk Š, Matoušek, Rákosník, Brunclík

2.: Pšenička, Brejšková, Štemberk O., Krajdl, Voháňka, Jindráková, Varga

Tatran Rakovník - Mladší žáci   6:1 (4:1)