Vítěznou šňůru nám přetrhli v Hořovicích

[23. 10. 2017 7:15:15]

Hořovicko – „A“ muži 4:0 (1:0)

Capouch - Hofman, Brotánek, P.Lípa, Repetný, Soldát, Kvěch, Kdolský, Sirotek (67.V.Lípa), Valenta (58.Krůta), Hájek

První poločas byl v režii domácích a vedení jen jedna nula, byla zásluha výborně chytajícího Capoucha. Capouch zachránil čtyřem jasným gólům! Naši hráči špatně obsazovali protihráče, nechali je v poklidu zpracovat míč a hráli nedůrazně. Gól, který jsme dostali, ve 12. minutě byl po naší chybě. Při napadání propadla celá naše levá strana a pro domácí nebyl problém celou situaci vyřešit brankou - 1:0. Od 30. minuty jsme hru vyrovnali a v závěru poločasu jsme byli blízko k vyrovnání. Nejdříve těsně minula branku střela Kdolského a ten samý hráč ve 45. minutě vystřelil ještě jednou a jeho střela tentokrát lízala břevno. Repetného nádhernou střelu, která mířila do branky, stačil domácí bek odvrátit. Druhý poločas se od začátku hrál v režii Tatranu a paradox je že jsme třikrát inkasovali!!! Začalo to střelou Kdolského nad branku. O další střely se pokoušeli Valenta, Sirotek, Lípa Václav a domácí stačili odvrátiti i několik závarů před brankou. Jednou se do pokutového území nebezpečně prokličkoval i Soldát, který skončil na zemi, a nic z toho nebylo. Zvrat v zápasu přišel v 72. minutě, kdy mohlo jít naše mužstvo do brejku, ale Kvěch místo přihrávky na rozeběhnuté hráče, poslal míč zpátky na nohu soupeře a ten dokonale využil naší chyby ke skórování na 2:0. Potom přišla i slabá chvilka na Capoucha, který propustil míč do branky ze třiceti metrů - 3:0. Za dvě minuty na to si všiml Mojdl, že je náš brankář vyběhnutý na penaltě a přeloboval ho - 4:0. Bohužel i tentokrát nám chybělo mnoho hráčů a v poslední době pokaždé nastupuje jiná sestava. Do utkání nemohli zasáhnout Němec, Dvořák, Haas, Čejda, Senft, Vystyd a to je velká ztráta. Prakticky hrajeme bez útoku a i hráči si musejí zvykat každý zápas na jiného spoluhráče. Přesto třetí místo v tabulce a dvacet bodů je zatím dobrý počinek. Na porážku musíme rychle zapomenout a připravit se na domácí zápas. Už víme, že v něm nemůže nastoupit Pavel Lípa, který byl po druhé žluté vyloučen, i když druhá karta byla sporná. Další zápas hrajeme v neděli od 14.30 hod. proti Přešticím.