Více než 300 diváků se přišlo rozloučit se sezónou 2016 - 2017 a hráči se jim odměnili vítězstvím

[18. 6. 2017 8:57:29]

„A“ muži – Sušice    2:0 (1:0)
G: M.Dvořák, Senft

Capouch (47.Glogar) – Repetný (63.P.Lípa), L.Brotánek, Řehák, Hájek, Soldát, K.Kvěch (84.Křesina), Kdolský, M.Dvořák (73.Čejda), M.Sirotek (46.J.Dvořák), Senft

Diváci: 330

Videozáznam utkání: ZDE

Po dohodě oddílů se poslední zápas jara odehrál v páteční podvečer a hráči se všem divákům, kteří se s nimi přišli rozloučit s úspěšnou sezónou, odměnili vítězstvím. Od začátku zápasu měl hru pod kontrolou a vytvářel tlak na branku soupeře. Hned na začátku druhé minuty házel Repetný dlouhý aut do pokutového území, kde ho hlavou prodloužil Senft na zadní tyč, kde si nabíhal Michael Dvořák a tvrdou ranou nedal hostujícímu brankáři šanci - 1:0. Tatran pokračoval v náporu, ale branka byla pro nás zakletá. Střelu Kdolského vyrazil brankář na roh. V 10. minutě po pěkné akci Soldáta střílel Senft těsně vedle. Vzápětí znova Senft mířil mimo branku. Kdolský z trestných kopů nad břevno a M.Dvořáka vychytal brankář. Další skvělý zákrok předvedl hostující brankář při střele Soldáta, kterou vytěsnil ze šibenice. Akce jako z učebnice přišla ve 43. Minutě, Kdolský, Senft a Repetný na jeden dotek vyzpovídali hostující obranu a našli v pokutovém území volného Kvěcha, který ve 100% šanci hlavou střílel nad! Ve druhém poločase nejdříve dvakrát vystřelil nad střídající Jan Dvořák. V 57. minutě ukradl hostujícím hráčům míč Soldát, utekl po lajně a v pokutovém území našel volného Senfta a ten sám před brankářem poslal Tatran do dvoubrankového vedení, byla to jeho devátá branka vstřelená na jaře – 2:0. Tomáš mohl přidat ještě další po akcích Soldáta, ale buď trefil obránce, nebo střílel nad. V poslední minutě ještě trefil po centru Kdolského břevno. Hosté se rozloučili s divizí dobrým výkonem a v závěru zápasu dobře prověřili brankářské schopnosti končícího dorostence Tomáše Glogara. Tomáš potvrdil svůj talent, nejdříve vyrazil v 66. Minutě střelu k tyči na roh a potom dvakrát nebojácně vletěl do chumlu a míč vyrazil do pole. A když postupoval hostující hráč ze strany sám na branku, tak mu včasným vyběhnutím zmenšil střelecký úhel a útočník branku netrefil. V závěru zápasu poslal trenér na hřiště za obrovského nadšení diváků i Jiřího Křesinu. Chválit jednotlivě nikoho nebudeme a rozloučíme se pokřikem diváků: hoši děkujeme!!!