Velká ostuda Tatranu v Roudném …

[2. 5. 2016 7:32:48]

Malše Roudné – „A“ muži   9:0 (5:0)

Hrůša - Řehák, Vystyd, Brotánek, Repetný, Soldát, Kvěch, Kdolský, M.Sirotek (46.Čejda), Senft (78.P.Sirotek), Haas (66.Pešek)

Hned od začátku bylo vše špatně. Nejdříve řidič bloudil, přijeli jsme k zápasu bez dresů a během pěti minut zahodili dvě šance! A teď popořádku. Cestu jsme nakonec našli, dresy nám půjčili domácí, a jako by věděli, jak zápas skončí, dali nám černé. Přesto jim za výpomoc ještě jednou děkujeme. Zápas začal gólovou šancí Kvěcha po přihrávce Haase, ale střela šla jen do brankáře. Ve 4. minutě zahodil tutovku Haas, střílel vedle. V 8. min. střílel Repetný. Hráči si mysleli, že se jim nemůže nic stát a proto nesmyslně útočili bez zajištění obrany. Ve 12. minutě přišel dlouhý pas na levou stranu, kde chyběli Soldát i Řehák, Brotánek chtěl domácího hráče vystavit do ofsajdu, ale pozdě, a tak domácí hráč postupoval sám na Hrůšu, který mu včasným vyběhnutím zmenšil úhel, jenže středem naběhl jeho spoluhráč, dostal přihrávku a zavěsil - 1:0. Od začátku zápasu jsme zahráli několik malých domů a některé byly nadoraz, že byl Hrůša rád, že míč uklidil do autu. Poučení jsme si nevzali, v 15. minutě zahrál malou domu Kdolský, Hrůša trefil jen dobíhajícího útočníka, který by šel sám na branku, a tak následovala červená karta, odchod do sprchy a trestný kop. Do branky šel Brotánek a trestný kop vyrazil. Ve 20. minutě dali domácí krásnou branku, když naši hráči jen statovali. Byla naprosto stejná, jakou dal Trávník ve středu Spartě  - 2:0. Kdolský se prokličkoval a snažil se dát kontaktní gól, na poslední chvíli mu ukopl míč Otepka. Když běžela 27. Minuta, přišla malá domu Brotánkovi, který hrál takového beko brankáře a chtěl udělat kličku, jenže domácí hráč míč vypíchl a bylo to 3:0. V 29. minutě Haas střílel nad branku. V 31. minutě další nedůslednost - 4:0. 38. minuta - útočí Repetný a Haas má gólovku, kterou neproměnil. 39. minuta - 5:0. V poslední minutě prvního poločasu kopeme dva rohy. Už při prvním jsme měli blízko k brance a při druhém Vystydovu střelu vyhlavičkoval domácí hráč z branky. 53. minuta - Haas po akci Kvěcha střílí opět nad. V 55. minutě měl 100%  gólovku Kvěch po akci Haase, ale trefil jen brankáře uprostřed branky! V 71. minutě ztratil míč Kdolský a domácí z ofsajdu zvyšují na 6:0. Okamžitě následuje naše chyba při rozehrání po obdržené brance a je to 7:0. V 79. minutě přeloboval domácí hráč Brotánka a je to 8:0. Devatý gól padl v poslední minutě, pravděpodobně opět z ofsajdu. Zápas jsme si prohráli sami, nevím jak je možné, že proti Motorletu nebo Karlovým Varům hrajeme zodpovědně a na 100%, a proti mužstvům ze spodku tabulky se na to nedá koukat! Těžké to má i trenér Láďa Šach, každý týden jiná sestava, zatímco na podzim jsme nastupovali ve stejné, teď každý týden někdo schází. Koho pochválit? Mě nedělalo žádný problém, chválím našeho dvanáctého hráče - diváky, kteří fandili až do konce a jejich nevadí budu ještě dlouho slyšet. Naši hráči mají v neděli 10.5.2016 proti Doubravce co napravovat, zápas se hraje od 17.00 hod.