V zápase mladšího dorostu s Tn.Rakovník branka nepadla

[27. 10. 2015 12:34:54]

9. mistrovské utkání: 24.10.2015 (hřiště: Tatran)

Ml.dorost – Tatran Rakovník     0:0

Křížek – Hrbek, Glogar, Počepický, Kejha – Plachý, M.Bláha, Čapek, Čipera (68.Žirovnický) – Nováček (64.Klíma), Čejda (50.Voslář) + Kalista (zranění, nenastoupil)

První poločas se odehrával zcela v režii našich hráčů a hrálo se převážně na hostující polovině hřiště. Klukům se podařilo si vypracovat i několik vyložených příležitostí, ale vůbec se nedařila koncovka, nebo finální přihrávka. V 5.minutě obrovská šance D.Čejdy, ale zakončil jen do brankáře. V 24.minutě M.Bláha nebezpečně vystřelil z hranice vápna, když mu přihrál pod sebe D.Čejda, ale  gólman vyrazil na roh. V 34.minutě největší šance hostů, ale V.Křížek v brance si se střelou poradil. V 38.minutě gólová příležitost T.Nováčka, ale bohužel opět chyba v zakončení. V 40.minutě skončil po střele hostujícího hráče těsně vedle. V druhém poločase pokračoval náš tlak a zdálo se, že je pouze otázkou času, kdy vstřelíme branku. Bohužel s přibývajícím časem se hra vyrovnala (hlavně z důvodu našeho zhoršení). V 51. a v 58.minutě utekl střídající D.Voslář obraně hostů, ale ani jeden samostatný únik nedokázal proměnit. A protože gólem neskončila ani střela J.Plachého ze 79.minuty, tak utkání skončilo bez branek – 0:0. Ztráta těchto dvou bodů je více než zbytečná, protože soupeř byl výrazně horší a výsledek vůbec neodpovídá průběhu. Musíme věřit, že příště už se klukům bude střelecky dařit lépe. V dalším kole hrajeme na hřišti dosud neporaženého Hořovicka, a bude se tak jednat o souboj prvních dvou celků tabulky.