V Praze se hrál velice dobrý fotbal, ale Tatran nakonec těsně prohrál

[12. 2. 2018 7:09:47]

Motorlet Praha – „A“ muži  3:2 (2:0)

Glogar - Repetný, Vystyd, Brotánek, P.Lípa, Soldát, Kdolský, Dvořák, Sirotek, Haas, Krůta

střídali: 22 min. Hofman, 46 min. Podlipský, 46 min. V.Lípa

Prvních pět minut patřilo domácím, kteří nás nepouštěli na jejich polovinu, ale gólovou šanci si nevytvořili. Naše obranná činnost fungovala dobře. Potom se naše mužstvo osmělilo a začalo si vypracovávat gólové příležitosti. Bohužel, ale své velké šance nedali Lípa Pavel, Haas a Sirotek. Haase, který přešel přes tři hráče zastavil až faul, ale střelu z trestného kopu, Kdolskému brankář chytil. Ve 22. minutě kopali domácí první roh a hned z něj udeřilo - 1:0. Hráči Tatranu se snažili okamžitě vyrovnat, ale bez úspěchu, byli to naopak domácí, kteří docílili laciné branky. V 38.minutě se po špatném odkopu odrazil míč od našeho hráče do ofsajdového postavení k domácímu, který z půl metru skóroval - 2:0. V 51. minutě vniknul do pokutového území Haas a domácím nezbylo nic jiného než ho faulovat. Penaltu proměnil Brotánek - 2:1. Tatran se hnal za vyrovnáním, ale šance Soldáta, Haase a Hofmana zůstaly nevyužity. A tak domácí, po naší zbytečné ztrátě na půlící čáře, vstřelili třetí branku v 76 minutě. My jsme snížili v 86. minutě, když Kdolský trefil přesné přes zeď do šibenice - 3:2. Domácí více pracovali s míčem, ale my jsme si vytvořili více brankových příležitostí. Podařilo se nám dokonce vstřelit i třetí branku, ale kvůli spornému výroku rozhodčího, který viděl faul na brankáře, nebyla nakonec uznána. Zápas splnil naše očekávání, hrálo se v tempu, tvrdě, důrazně a nebyly tam zákroky na zranění. Škoda bylo, že nám chyběl pro nemoc Kvěch a v práci byli Němec, Hájek a Čejda. Zatímco domácí měli k dispozici osm hráčů na lavičce, tak my je tři.

Další zápas hrajeme v neděli doma na UMT se Štěchovicemi od 14.00 hodin.