Tatran zle potrápil dalšího aspiranta na postup, pražský Motorlet, a po zápase odešel se vztyčenou hlavou

[3. 4. 2017 7:08:07]

FK Motorlet – „A“ muži    2:1 (1:0)

Capouch - Hájek, Kdolský, Řehák, Repetný, Soldát, Čejda (67.Sirotek), Dvořák (77.Kvěch), Senft, Haas, Němec

Od začátku zápasu se hrál oboustranně dobrý fotbal. A to Tatran odjel k zápasu bez stoperů Brotánka (trest na dva zápasy) a Vystyda, který měl angínu. Opět se potvrdilo, že máme na lavičce dobré hráče, kteří jsou schopni nastoupit a odvést dobrý výkon. Hned na začátku musím pochválit nově sestavenou stoperskou dvojici Kdolský s Řehákem, kteří odvedli výborný výkon, bez jediné chybičky. První šance v úvodu zápasu jsme si vytvořili my. V 11. minutě obešel Senft tři protihráče a až v poslední chvíli mu obránce míč ukopl. V 15. minutě vykopl Capouch míč na nabíhajícího Němce a jeho střela těsně minula cíl. Přesto šli do vedení domácí, centr z pravé strany domácích v tísni hlavičkoval Hájek před sebe a jeho jmenovec nepokrytý Soldátem skóroval - 1:0. V závěru poločasu jsme šli do brejku, ale Čejda místo střely volil přihrávku na Haase, který se snažil navést míč na střed, kde o něj přišel. Možná že měla jít přihrávka na lépe postaveného Němce! Druhý poločas začalo aktivněji naše mužstvo a po rohu střílel Repetný nad. V 64. minutě bylo vyrovnáno, to Soldát nádhernou přihrávkou za obranu domácích vyzval ke skórování Němce, který se natlačil před domácího beka a střelou do šibenice vyrovnal na 1:1. Pro domácí to byl šok a Tatran měl další šanci skóre otočit, ale při závaru před domácí brankou skončili všechny střely na dobře bránících hráčích. V 77. minutě došlo k jedinému našemu propadnutí, ale střela šla vedle. V 74. minutě zahrozil Haas, ale střela těsně minula branku. V 80. minutě přišel špatný odkop Repetného na kopačku Hájka a ten nás podruhé potrestal - 2:1. Za předvedený výkon musím naše mužstvo bez rozdílu pochválit a jedničkou byl neúnavný Němec. Když budeme každý zápas předvádět takový výkon, jako dneska, tak se nemusíme obávat propadu k mužstvům hrajících o záchranu. Teď je potřeba v neděli 9.4.2017 od 16.30 předvést stejný výkon a porazit Rokycany.