Tatran vypadl v předkole poháru FAČR se vztyčenou hlavou

„A“ muži – SK Český Brod    1:2 (1:2)
G: Řehák

sestava:

Capouch (85.Hrůša) – Pešek (63.Sůsa), Brotánek (63.Čejda), Vystyd, Řehák, Kdolský, Matoušek, Kvěch, Senft (46.Dvořák M.), Haas (63.Bartůšek), Němec

Hráči Tatranu začali zápas předkola poháru FAČR hodně bojácně a se zbytečným respektem. Zbytečně si uvědomovali, že Český Brod měl vynikající jaro, když z patnácti zápasů prohrál jen jednou. Soupeř nás předčil v důrazu, v rychlosti přihrávky a ve zpracování míče v plném běhu. A proto šel soupeř už ve 12. minutě do vedení 0:1. Druhou branku přidali hosté ve 27. minutě z penalty za ruku - 0:2. Po této brance skončil náš ostych ze soupeře a hra se vyrovnala. Ve 36. minutě přišla i radost, když po akci Kdolského s Němcem, rozvlnil síť Řehák - 1:2. Před odchodem do kabin ještě dvakrát tvrdě vystřelil těsně nad břevno Kdolský. V druhém poločase už jsme měli více ze hry a v 65. minutě byl blízko vyrovnání Kdolský, ale jeho střela skončila jen na břevnu. Po rohových kopech byl vždy před brankou hostů závar a Tatran byl několikrát blízko ke vstřelení branky. Hosté rovněž mohli vstřelit branku po rohu, ale Capouch předvedl skvělý zákrok. Nakonec skončil zápas jednobrankovým vítězstvím hostů. Nejlepším hráčem na hřišti byl náš Honza Vystyd. Výbornou práci odvedli i Kdolský s Němcem. Utkání sledovalo kolem 150 diváků. Tatran teď odjíždí na soustředění a k vidění bude 2.8.2015 v 18.00 hod. na Vysokém Chlumci proti Uhelným Skladům.