[21. 3. 2016 7:13:32]

Karlovy Vary – „A“ muži 2:2 (2:1)  penalty 3:4

sestava:
Capouch - Řehák, Vystyd, Brotánek, Kdolský, Soldát, K.Kvěch, Dvořák (72.Čejda), Senft, Haas (82.R.Kvěch), Němec (89.Bartůšek)

Tatran odjel do Karlových Varů bez zraněného Matouška a Lípy, nemoc postihla Peška a Sirotka, doma zůstal Valenta (pomohl k výhře dorostu). Hned na začátku je potřeba říct, že trenéru Šachovi vyšel 100% tah, na kterém pracoval realizační tým od zimy, že se bude spát v Karlových Varech. Realizační tým zajistil ubytování tři minuty od stadionu, v klidném prostředí, kde se hráči výborně vyspali. Druhý výborný tah byl, že mohlo mužstvo ještě tento týden trénovat na umělce ve Voticích. Tyto dvě věci měli jednoznačně zásluhu na získaných bodech. Mužstvo se za to odvděčilo realizačnímu týmu výbornou hrou! Hned od začátku zápasu se hrálo ve vysokém tempu a obě mužstva předváděla dobrou hru. Byl to ale Tatran, který šel do vedení v 11.minutě, když Dvořák dlouhou přihrávkou našel na lajně nabíhajícího Němce, ten přihrál na Haase a ten do protipohybu brankáře poslal Tatran do vedení 1:0. Hráči Tatranu se za celý zápas dopustili jediné hrubé chyby, tu bohužel soupeř proměnil ve vyrovnání na 1:1. Jak k tomu došlo: celým našim pokutovým územím prošel míč po zemi na úplně volného hráče a ten už neměl problém míč poslat do branky, to běžela 37. minuta. Ve 43. minutě kopali domácí hráči standartku, míč o zeď změnil směr a skončil v brance bezmocného Capoucha -  2:1. Když jsme nastoupili do druhého poločasu, bylo na domácích hráčích vidět, že ještě slaví obrat ve skóre. A tak je naši hráči zmrazili okamžitě po rozehrávce. Dvořák uviděl nabíhajícího Soldáta, okamžitě mu míč adresoval, ten si ho rychle zpracoval a dal do běhu Němcovi, který vyrovnal na 2:2. Od hvizdu rozhodčího uplynulo 12 sekund!!! Od této chvíle to byl boj muže proti muži. Naši hráči kontrolovali hru a domácí nepouštěli do šancí a co prošlo pochytal výborný Capouch, kterého po posledním hvizdu čekala jeho parádní disciplína - penalty. Tatran zahajoval a hráči obou mužstev zkoušeli co vydrží nervová soustava realizačního týmu! Senft proměnil 1:0, domácímu to Capouch chytil - po první sérii Tatran vede, Řehák trefil jen břevno u šibenice, domácí vyrovnal, po dvou sériích 1:1, Brotánek proměňuje, domácí rovněž 2:2, Kdolský 3:2, domácí 3:3, Soldát nedává, domácí renovovaný střelec Psohlavec mohl rozhodnout, ale trefuje břevno a míč uklízí mimo branku Capouch - stále 3:3, Vystyd proměňuje 4:3, domácí hráč vedle, ale kdyby šel míč do branky, tak ho Capouch měl. Pochvalu za předvedený výkon zaslouží všichni, přesto bych vyzvedl obrovského bojovníka v útoku Haase, který svedl hodně vyhraných soubojů, domácí bek ho bránil až za hranicí faulů. Další pochvala patří Vystydovi, který vymazal Psohlavce a dal rozhodující penaltu. Třetí do party je skvělý Capouch. Další zápas hrajeme doma v neděli od 15.00 hod. proti Milevsku.