Tatran v derby nezastavilo ani domácí Milevsko (doplněna fotogalerie!)

sestava:

Capouch - Řehák, Brotánek, Vystyd, Pešek, Kdolský, Kvěch, Matoušek (76.Čejda), Soldát (86.Sirotek), Senft, Lípa (89.Sůsa)

videozáznam: ZDE

fotogalerie: ZDE (autor: David Štverák)

Tatran odjel do Milevska bez Němce /v práci/, Haase /v pondělí jde na operaci a všichni mu přejeme brzký návrat na hřiště/, Dvořáka /na brigádě/. Soupeř se netajil v jihočeském tisku, že nás lehce porazí. Ale první jsme ohrozili branku my a to v 7. minutě po akci Matouška střílel Senft a brankář měl plné ruce práce. Domácí poprvé ohrozili naší branku v 19. minutě, ale střela šla nad. Ve 30. minutě kopali domácí první roh a dobrý zákrok předvedl Capouch. Ve 36. minutě předvedl pěkný náběh Kdolský, ale jeho centr nedokázal Brotánek přetavit v branku. Ve 42. minutě kopali domácí standardní situaci a Capouch musel předvést výborný zákrok. Celý první poločas byl veden jako šachová partie, nikdo nechtěl udělat chybu, všichni hráči byli okamžitě za balonem, a tak to chvílemi vypadalo, že není komu přihrát. Druhý poločas už byl mnohem lepší, zvýšil se pohyb a začaly se rodit pěkné akce, hlavně od našeho mužstva. V 51. minutě byl blízko branky Senft po akci Matouška, ale nedal. V 53. minutě byl faulován náš hráč, k míči se postavil Kdolský a přes zeď nádherně vystřelil. Domácí brankář předvedl výborný zákrok, ale míč vyrazil jen s námahou před sebe a tam byl včas Vystyd a na dvakrát propasoval míč do branky - 0:1. V 60. minutě obešel tři hráče Soldát, při tom jednomu zahrál na housle a zakončoval střelou přes celou branku vedle. V 70. minutě předvedl pěknou akci nejlepší hráč na hřišti Matoušek, ale Kvěchovu střelu brankář chytil. O dvě minuty na to musel zachraňovat Capouch po standardní situaci domácích. V 81. minutě obešel hráče Kdolský a jeho bomba šla těsně nad. Domácí kopali ještě jeden roh, ale Capouch včasným vyběhnutím na centr nepřipustil komplikaci. Na 2:0 pro Tatran měl zvýšit  Senft, ale z pokutového puntíku střílel nad. Domácí hrozili hlavně ze standartek, ale ty naši hráči včele s brankářem dokázali ubránit! 400 diváků z toho vynikajících 250 se Sedlčan, kteří dokázali pro naše hráče vytvořit domácí prostředí a za to jim patří náš vřelí dík!!! Nelepší naši hráči v tomto  zápase jsou Matoušek, Capouch a za předvedený výkon zbytek týmu. K dalšímu zápasu k nám přijede v neděli 30.8.2015 Dynamo ZČE Plzeň a hraje se od 17.00 hod. a čekáme, že bude zase plný dům.