Tatran tentokrát penalty nezvládl a z Prahy si veze jeden bod

[21. 9. 2015 22:25:40]

Motorlet – "A" muži    1:1 (1:1)    na penalty 3:1

sestava:

Capouch - Řehák, Vystyd, Brotánek, Pešek, Kdolský, Kvěch, Matoušek (63.Lípa), Dvořák (63.Soldát), Senft, Němec (89.Sirotek)

První poločas začal Tatran aktivně a už v šesté minutě mohl skórovat Senft po přihrávce Dvořáka. Jeho nebezpečnou střelu k tyči, ale v dobré výšce pro brankáře, domácí brankář efektně chytil. V 11. minutě už byl Senft po přihrávce Kdolského úspěšný a poslal Tatran do vedení 0:1. Radovali jsme se jen do 16. minuty. Zbytečně jsme ztratili míč na půlící čáře, Vystyd neuhlídal nejnebezpečnějšího hráče domácích Novotného a bylo vyrovnáno – 1:1. Přesto mohl Senft poslat Tatran do vedení. Ve 23. minutě šla jeho pěkná střela přes celou branku těsně vedle tyče a brankář se za ní jen ohlídl. Ve 27.minutě unikl po křídle Němec a jeho centr našel Senfta, který z první střílel těsně nad šibenicí. Ve 34. minutě se uvolnil ve čtverci Novotný a Capouch předvedl výborný zákrok. Druhá půle už byla ve znamení tlaku domácích. Tatran se soustředil na dobrou defenzivu a brejkové příležitosti. Za zmínku stojí čtyři, Dvořák se výborně uvolnil a hledal pod sebou ve čtverci hráče, ale domácí stoper byl na svém místě. Druhou byla akce Brotánka, který získal míč na naší polovině, prošel až před pokutové území a zakončil dobrou střelou. V 68. minutě nacentroval Pešek míč na Senfta, ačkoliv byl sám, zbrkle střílel vedle. V 81. minutě promáchl centr Němce Soldát a to bylo z naší strany všechno. Naše mužstvo držel skvělými zásahy Capouch. Sbíral centry a likvidoval domácí střely z trestných kopů. Penalty se nám tentokrát nevydařily, když první dal Pešek a potom Brotánkovi, Kdolskému a Řehákovi penalty zlikvidoval domácí brankář. Domácí si druhý bod za druhou půli zasloužili. Naše mužstvo v sedmém zápase v normální hrací době neprohrálo a to jsme čtyřikrát hráli venku. Dneska poprvé jsme dostali venku branku, to je na nováčka super. Před malou návštěvou nám chyběli naši skvělí fanoušci. Nejlepší hráči Capouch a Brotánek. Pochvalu za získaný bod si zaslouží všichni. Další zápas hrajeme doma v neděli 27.září v 16.30 hod. proti Malše Roudné.