Tatran si připsal do tabulky další tři body,když na domácím hřišti porazil Rokycany

[10. 4. 2017 7:08:53]

„A“ muži – Rokycany    1:0 (1:0)

Capouch - Hájek, Řehák, Brotánek, Repetný, Soldát (34.Sirotek), Kdolský, Dvořák (76.Kvěch), Senft, Haas, Němec

Videozáznam utkání: ZDE

Fotogalerie z utkání: ZDE (David Štverák)

Tatran začal zápas aktivně a hned v první minutě mohl skórovat po akci Němce s Haasem, ale Dvořák střílel zbrkle vedle. Podobných špatně zakončených akcí jsme v prvním poločase předvedli několik. Namátkou Soldát uvolnil Dvořáka a ten vybídl ke skórování Haase, který střílel vedle. Němec střílel mimo místo přihrávky na Sirotka. Hosté se do náznaku šance dostali ve 12. minutě. Repetný se odhodlal k samostatné akci ve 36. minutě, dobře prošel, ale zakončení bylo bídné. Rozhodující moment celého zápasu přišel již v 5. minutě. Dominik Němec dobře poslouchal, co říká trenér před zápasem! Upozornil hráče, že hostující brankář se rád poflakuje na hranici velkého čtverce, a že se dá přelobovat. Gólová akce začala u Kdolského, který poslal míč ze obranu a nabíhající Němec ho z první přesně trefil přes vyběhnutého brankáře do sítě - 1:0. Druhý poločas začal šancí hostí, kterou naše obrana na poslední chvíli zlikvidovala. V 52. minutě poslal do brejku Sirotek Němce, ale hostující brankář gólu zabránil. V zápětí kopli hosté trestný kop vysoko nad. V 59. minutě uvolnil Němce Kdolský, ale ten místo střely ještě hledal Haase. V 66. minutě poslal do samostatného úniku Řehák Sirotka a i ten si vylámal zuby na hostujícím brankáři. Hosté se snažili vyrovnat, ale naše obrana pracovala na 100%. V 77. minutě vybojoval Němec míč na obránci, dalšímu zahrál na housle, třetího obešel a potom poslal míč těsně vedle podél vybíhajícího brankáře. Hosté předvedli v Sedlčanech dobrý výkon založený na fyzické kondici a při zápase bylo vidět hodně férových střetů. A když chytil Capouch v závěru hostující střelu, zůstaly tři body zaslouženě v Sedlčanech. Pochvalu zaslouží celé mužstvo za bojovný výkon. Ale jednoznačně nejlepšími hráči na hřišti byli Řehák, Němec a Kdolský. Další zápas hrajeme v neděli v Jankově od 17.00 hod. Odjezd autobusu je v 13.45 hod.