Tatran si odvezl z Rakovníka vysokou porážkou

[28. 8. 2017 7:28:45]

SK Rakovník – „A“ muži  4:0 (3:0)

Capouch - Repetný, Brotánek, Lípa, Dvořák, Soldát, Kvěch (85.Čejda), Kdolský, Sirotek, Krůta (84.Matoušek), Valenta (46.Hofman)

Kdyby se fotbal hodnotil jako krasobruslení, tak na umělecký výkon bychom vyhráli. Fotbal se ale hraje na góly, a ty dával soupeř. Přesto, že nám chybělo pět hráčů ze základu: Vystyd, Haas, Senft, Němec a Hájek, byla hra v poli dobrá. Například ve třetí minutě kopali domácí roh, který naše obrana odvrátila na Soldáta a ten vysprintoval s Kvěchem do brejku, který dostal přihrávku před pokutovým územím, ale střela šla nad branku. V zápětí ho napodobil Repetný. V 11. minutě vyrazil trestný kop Capouch. Ale další, po zbytečném trestném kopu, skončil v naší brance. To fauloval Lípa a na centr si naběhl domácí tank jménem Červený a bylo to 1:0. Ve 26. minutě přišla hrubka Sirotka a domácí zvýšili na 2:0. Naši hráči se snažili odpovědět Krůtou, Kdolským, Repetným a Kvěchem, jenže bez úspěchu. A tak přišla třetí naše hrubka, a domácí tak lehce přišli k vedení v poločase 3:0. Ve druhém poločase jsme se snažili vstřelit branku, ale domácí brankář zlikvidoval pěkné střely Kvěcha, Dvořáka, Krůty a Sirotka. Ale i Capouch chytil dvě pěkné střely. Abychom vypili pohár hořkosti do konce, tak přišel v 71. minutě vlastní gól, když střelu domácího hráče tečoval náš hráč do protipohybu brankáře - 4:0. Pochvalu zaslouží dorostenec David Krůta a dobře hrál Hofman. Další zápas hrajeme doma v neděli od 17.00 proti Českému Krumlovu.