Tatran sehrál v Praze další přípravný zápas a zvítězil

[22. 1. 2018 7:14:32]

Uhelné Sklady – „A“ muži    2:6 (1:3)

Glogar (46.Hrůša) - Repetný, Vystyd, Hofman, Hájek, Sirotek (46.V.Lípa), Kvěch, M.Dvořák (46.J.Čejda), Soldát, Němec, Krůta (46.Haas)

Tatran odjel k dalšímu přípravnému zápasu do Prahy bez Pavla Lípy, Kdolského, Brotánka a Senfta. V 10. minutě  jsme šli po nádherné akci de vedení. Vše začalo kolmicí Soldát na Němce, ten utekl obránci a přihrál před branku na úplně volného Krůtu a pro něj už nebyl problém skórovat - 0:1. Přesto ovšem nebyla naše hra ze začátku dobrá. Nedoráželi jsme soupeře, byli jsme od něj daleko a to se nám nevyplatilo v 15. minutě a bylo vyrovnáno. Ve 32. minutě pro nás rozhodčí odpískal penaltu po střetu Němce s obráncem. Soldát nabídnutou šanci suverénně proměnil - 1:2. V poslední minutě první půle přišel zkrat domácího beka, kdy namazal míč Krůtovi v pokutovém území a ten pohodlně zavěsil - 1:3. Tato branka definitivně zlomila odpor domácích hráčů. V 50. minutě kopal Kvěch roh a Soldát kolenem zvýšil na 1:4. Na další branku jsme čekali jen osm minut, kdy po akci Repetného skóroval Němec - 1:5. Domácí korigovali v 77. minutě nádhernou střelou do šibenice - 2:5. Střelecké hody skončily v 81. minutě, nejdříve se pěkně uvolnil ve čtverci Haas, obstřelil obránce i brankáře, ale míč skončil na tyči. Akce ale pokračovala dál, Vystyd přiťukl míč Němcovi a ten podruhé skóroval - 2:6. Mužstvo proti zápasu v Příbrami podalo zodpovědnější výkon a od vyrovnávající branky domácích bylo lepší. Přesto nebylo všechno na jedničku a nějaké hluché místo by se našlo. Pochvalu zaslouží dvougólový střelci Soldát, Němec a Krůta. Mužstvo odjíždí koncem týdne na soustředění do Sušice, kde sehraje další přípravný zápas.