Tatran sehrál předposlední přátelské utkání a s Uhelnými Sklady remizoval

„A“ muži – Uhelné sklady Praha   3:3 (3:2)
G: Němec 2, Senft

sestava:

Capouch, Řehák, Brotánek, Čejda, Lípa (46.Sůsa), Kdolský, Matoušek (46.Dvořák), Kvěch (46.Sirotek), Soldát (46.Bartůšek), Senft, Němec

Tatran nastoupil k přátelskému zápasu proti kvalitnímu soupeři a trenér Láďa Šach nemohl postavit sestavu podle svých představ, protože mu chyběli pro zranění Pešek, Haas a Vystyd. Zápas začal Tatran lépe, ale byli to hosté, kteří první skórovali ve 12. minutě a byla to dost laciná branka - 0:1. Odověď přišla okamžitě, Kdolský přihrál Němcovi a ten vyrovnal na 1:1. V 17. minutě už Tatran vedl a opět to byla dvojice Kdolský a zakončující Němec - 2:1. Za tři minuty vyprodukovali naši hráči neuvěřitelnou chybu a soupeř do prázdné branky vyrovnal na 2:2. Ve 38. minutě se prosadil Senft po přihrávce Matouška - 3:2. Hned na začátku druhé půle unikl Němec a místo zakončení chtěl přihrát a míč se mu zapletl mezi nohy a nic z toho nebylo. V 66. minutě kopal Senft pokutový kop po faulu na Sirotka, ale nedal. Za dvě minuty na to nedal další šanci Němec. V 70. minutě kopali hosté roh a vyrovnali na 3:3 /opět velká chyba/. Potom to byla další přehlídka zahozených šancí: Řehák, Dvořák, Senft, Kdolský a Němec. Poslední přípravný zápas hrajeme na hřišti Tatranu ve středu od 18.00 hod proti Voticím.