Tatran Sedlčany si výhrou nad Tn. Rakovník zajistil 4.místo v tabulce a téměř jistý historický postup do DIVIZE!!!

[8. 6. 2015 8:13:19]

„A“ muži – Tn. Rakovník     3:1 (1:1)
G: Lípa, M.Dvořák. Němec

Capouch - Pešek, Brotánek, Vystyd, Řehák, Soldát, Matoušek (85.Sirotek), M.Dvořák (75.Senft, 88.Sůsa), Lípa, Haas (71.Pudil), Němec

29. kolo kolo krajského přeboru

Videozáznam utkání: ZDE   Fotogalerie: ZDE

V prvním poločase bylo na našich hráčích znát, že se jedná o důležité utkání. Z naší strany to bylo dost nervózní. Ale hned v první minutě přišly šance na obou dvou stranách. U nás se pokoušel o zakončení aktivní Němec, Dvořák a hlavou Vystyd. V 35.minutě ovšem přišel jeden nepovedený odkop našich hráčů a hosté se po tečované střele do protipohybu našeho brankáře dostali do vedení 0:1. Tatran stačil v poslední minutě první části ještě vyrovnat, když Soldát kolmou přihrávkou našel osamoceného Lípu mezi stopery a ten nedal hostujícímu brankáři šanci - 1:1. Tato branka hráče Tatranu nakopla a zlepšeným výkonem v druhém poločase směřovali za vytouženým cílem. Najednou byly k vidění pěkné akce, do kterých se zapojovali všichni hráči. Po rychlé kombinaci mezi Lípou a Němcem střílel Dvořák v 62. minutě nad branku. V 65. minutě už vypukla radost v ochozech, kde 220 platících diváků vidělo rozehraný trestný kop Matouškem na Dvořáka a ten bombou poslal Tatran do vedení 2:1. Za pět minut skončila tvrdá střela Němce na břevně hostující branky. V 81. minutě poslal do úniku Němce Senft; Dominik obešel vyběhnutého brankáře a do prázdné branky zvýšil na 3:1, čímž potvrdil důležitou výhru, která nám zajistila 4.místo v konečné tabulce krajského přeboru a téměř jistý historický postup do divize. Hosté se ve druhém poločase do žádné větší šance nedostali. Naše mužstvo pracovalo na 100%. Tentokrát je potřeba pochválit všech patnáct hráčů, kteří do zápasu nastoupili. Zároveň to byl poslední zápas za A mužstvo Dušana Pudila, dlouholetého kapitána, kterému přejeme hodně úspěchů v životě a pevné zdraví. Dušan již také začal svojí trenérskou kariéru, a tak nezbývá nic jiného než mu popřát i zde hodně úspěchů, a aby se mu podařilo vychovat hodně takových hráčů, jako byl on. V příštím zápase se loučí také Pepa Bartoš a i jemu přejeme hodně úspěchů a pevné zdraví. Mužstvo tím přichází o dvě dlouholeté opory, ale už se klubou jejich nástupci: Vystyd, Senft, Sůsa a Sirotek. V sobotu odjíždíme k poslednímu zápasu do Ovčár už 11.45, protože zápas se hraje od 15.00 hod. Děkujeme našim fanouškům za podporu a přejeme krásnou dovolenou.