Tatran Sedlčany se vítězstvím nad Chebem posunul na třetí příčku

„A“ muži – FK Hvězda Cheb    2:1 (1:0)

F.Dřevojan - Repetný, L.Brotánek, D.Čejda, M.Krůta, D.Krůta, Kdolský, M.Dvořák (83.Řehák), Čipera (57.Soldát), L.Matoušek (67.M.Sirotek), K.Kvěch (88.Hájek)

Fotogalerie: ZDE (D.Štverák)

Videozáznam utkání: ZDE

Fotbalisté Hvězdy Cheb, k nám přijeli jako nováček soutěže a snažili se hrát fotbal. Drželi poměrně dlouho míč na kopačkách, ale bez efektu. Za celý zápas si vypracovali dvě příležitosti. První ve 27.minutě, když Komberec mířil vedle a ve 49.minutě, když stejný hráč střelou přes celou branku, na kterou si náš brankář sáhl, vyrovnal. To bylo ze strany hostů prakticky vše, protože rohy naši hráči odvraceli. A co prošlo, zlikvidoval Dřevojan. Začátek zápasu byl hodně nervózní a to hlavně z naší strany, kdy jsme hodně kazili jednoduché přihrávky. Přesto jsme hostujícího brankáře zaměstnali, nejdříve Krůta, potom Dvořák a po jednom z rohů opět D.Krůta, proti jehož střele se musel ukázat hostující brankář. Po jednom ze závarů před brankou se v dobré pozici na zadní tyči ocitli Kvěch s Brotánkem. Ve 35.minutě už to po narážečkách vypadalo, že půjde Tatran do vedení, když střelec posledních našich branek Matoušek obelstil posledního stopera, ale mířil těsně vedle bezmocného brankáře. A když nedal Kvěch druhou svojí tutovku, tak to vypadalo, že se půjde do šaten za bezbrankového stavu. Ale v poslední minutě byl proti Repetný, který utekl po lajně a jako na podnose poslal míč na Kvěcha, který svojí třetí šanci proměnil - 1:0. Ve 49.minutě přišlo už jednou zmíněné vyrovnání hostů – 1:1. Potom šel Tatran za třemi body, nejdříve trefil za přispění beka břevno Kdolský. V 68.minutě házeli hráči Tatranu aut v blízkosti hostující branky, Kvěch nůžkami prodloužil na zadní tyč na Davida Krůtu, který nekompromisně poslal Tatran do vedení 2:1. Navýšit skóre se pokoušeli Soldát, Sirotek, Řehák, Kdolský a Repetný, ale marně. Dokonce, když to hosté otevřeli a my šli tři na jednoho, tak z toho nic nebylo. Přesto Tatran odehrál dobrý zápas a byla jen škoda, že ho nerozhodl v prvním poločase. Za předvedenou hru si pochvalu zaslouží tři nejlepší hráči Repetný, D.Krůta a D.Čejda, který uhlídal jejich nejlepšího hráče. Teď nás čekají dva zápasy venku. Nejdříve v sobotu rozjetá Doubravka a další sobotu „B“ tým Českých Budějovic, který předvádí výborný fotbal. Pro nás to bude obrovská zkouška a každý přivezený bod bude mít cenu zlata.