Tatran prohrál v dalším přípravném zápase s třetiligovými Štěchovicemi

[3. 8. 2017 14:34:46]

Štěchovice – „A“ muži  5:2 (1:1)

Capouch (46.Glogar) - Repetný, Brotánek, Lípa, Dvořák J., Soldát, Kvěch (76.Valenta), Kdolský, Sirotek (60.Čejda), Valenta (46.Lípa V.), Krůta (60.Matoušek)

Tatran nastoupil k zápasu bez Haase, Senfta, M. Dvořáka, Němce a Hájka. Přes porážku ovšem předvedl velmi dobrý výkon. Zápas začal neproměněnými šancemi. Nejprve špatně rozehrál domácí brankář v páté minutě a vyzval Valentu ke skórování do prázdné branky, ten střílel nad. V desáté minutě netrefil prázdnou branku domácí hráč. V 15. minutě utekl po přihrávce Krůty výborný Soldát, ale brankář vyrazil jeho střelu i dorážku, z které pramenil roh. Při rohu se dostal míč ke Krůtovi, který ho poslal na zadní tyč na Brotánka a ten poslal Tatran do vedení 1:0. Domácí vyrovnali ve 37. Minutě, kdy Volešák trefil tyč a další domácí hráč neměl problém vyrovnat, i když situace vypadala jako ofsajdová. Druhý poločas začal nádhernou akcí Soldáta, když vyzpovídal dva hráče v pokutovém územ a třetí ho srazil jasná penalta, kterou Brotánek proměnil 2:1 pro Tatran. Navýšit skóre chtěl Matoušek, ale brankář jeho střelu kryl. Domácí vyrovnali v 64. minutě, když výborně hrající P.Lípa zahrál nepovedenou malou domu a hráč domácích neměl problém vyrovnat. V 77. minutě to bylo 3:2. V 83. minutě malá domu Brotánka - 4:2. 87. minuta velmi přísná penalta – 5:2. V poslední minutě chtěl zkorigovat skóre Matoušek, ale neuspěl. I přesto, že zápas nakonec skončil vysokou domácí výhrou, tak náš tým předvedl kvalitní výkon a nebýt několika chyb v rozehrávce a sporných verdiktů rozhodčího, mohl být i výsledek lepší.

Další zápas hrajeme v neděli na Vysokém Chlumci od 17.00 proti Uhelným Skladům.