[27. 10. 2014 9:02:51]

Sokol Vraný – „A“ muži 0:3 (0:2)
G: M.Dvořák, Němec, Senft

Mošnička - Pešek, Brotánek, Vystyd, Lípa, Soldát, Matoušek (70.Janoušek), Senft (70.Sůsa), Dvořák, Haas (80.Haas), Němec

Přestože domácí hráči působí na hřišti lépe, jsou v konečné fázi jaloví. Hráči Tatranu nehrají tak výborně jako v posledním zápase doma, ale přesto v prvním poločase předvedli dvě pěkné akce zakončené brankami. Nejdříve v 17. minutě utekl Němec, pod sebou našel nabíhajícího Dvořáka, který zavěsil a poslal Tatran do vedení 1:0. Ve 29. minutě pěkně uvolnil Soldát Němce, ten šel sám a zasunul na 2:0. Do konce poločasu se už žádná akce vedoucí ke vstřelení branky neudála. Ve druhém poločase se už hra vyrovnala, Tatran hrál zodpovědně a nepřipustil, aby domácí skórovali. Samozřejmě, že za to zaslouží celé mužstvo pochvalu. Další tři body ze hřiště soupeře znamenají posun v tabulce a další plusové body v tabulce pravdy. Tatran přidal i třetí branku v 70. Minutě, kdy zabojoval náš nejlepší hráč na hřišti Němec u rohového praporku a přihrál ho Senftovi, který skóroval a tím určil konečný stav 3:0 pro Tatran. Domácí měli jen pološance, to Němec mohl skórovat ještě jednou, ale střílel nad. Další zápas hraje Tatran doma v neděli od 14.00 hod proti Jílovišti, kterému máme oplácet dvě porážky z loňské soutěže.