Tatran v předposledním přátelském zápase zvítězil v Dobříši

[29. 2. 2016 7:13:32]

MFK Dobříš – „A“ muži  3:6 (3:2)

sestava: Hrůša – Řehák, Vystyd, Brotánek, Pešek, Kdolský, Čejda, Dvořák, Soldát, Haas, Senft

střídali: ve 25. min. Kvěch zraněného Čejdu, ve 46. min. Valenta, Lípa, Sirotek vyměnili Soldáta, Řeháka a Dvořáka

Zápas začal náporem domácího mužstva a naši hráči jako by vůbec na hřišti ještě nebyli. Za patnáct minut vedli domácí hráči 3:0 po našich hrubkách. 3. minuta 1:0, 9. minuta 2:0 a zmiňovaná 15. minuta 3:0. Důrazná domluva trenéra zabrala, z nacvičeného signálu snížil Kdolský na 3:1 to běžela 17. minuta. Ve 25. minutě vybojoval důrazný Haas míč, přihrál Kvěchvi, který posunul na Senfta a bylo to 3:2. To už Tatran převzal iniciativu a domácím pomalu docházel dech. Ve 38. minutě kopal Kdolský další trestný kop, ale míč skončil jen na tyči. Ve 48. minutě bylo vyrovnáno, Kdolský našel nabíhajícího Haase a ten srovnal na 3:3. V 54. minutě se vydal na sólo Brotánek, utekl všem po lajně, prudce levou odcentroval a Haas hlavou vstřelil gól a podruhé se zapsal do kolonky střelců - 3:4. A když v 60. minutě Senft proměnil přihrávku Kdolského v další branku, byli domácí na ručník - 3:5. V 63. minutě kopal Kdolský třetí trestný kop a znova vyšel nacvičený signál - 3:6. Potom místo aby naši hráči přidali další branky, tak své šance zahazovali, jinak to skončilo 10:3. Za zmínku stojí ještě spojnice tyče a břevna, na které skončila hlavička Vystyda. Hráče chválit nebudu, protože v Praze předvedli zodpovědnější výkon proti silnějšímu soupeři, tady hrubě začátek podcenili a proti diviznímu soupeři by těžko zápas otáčeli. Jednoho přesto pochválím a to Zdeňka Hrůšu, který neudělal v brance jedinou chybu. Generálku odehrajeme v sobotu 5.3.2016 ve Voticích od 14.00 hod.