Tatran svůj historicky první zápas v divizi zvládl a z Třeboně si odvezl tři body

[9. 8. 2015 1:26:05]

1.kolo divize A - sobota 8.8.2015, Třeboň 19:00 hod

Jiskra Třeboň – „A“ muži   0:2 (0:1)

G: Senft, Lípa

sestava:

Capouch - Řehák, Brotánek, Vystyd, Pešek, Kdolský (92.Čejda), Kvěch, Matoušek (67.Dvořák), Soldát, Lípa (80.Sirotek), Senft (90.Sůsa)

VIDEOZÁZNAM: ZDE

FOTOGALERIE (pouze mobil): ZDE

Trenéři museli na začátku soutěže vyřešit absenci našich dvou útočníků Němce s Haasem. Do zápasu s Třeboní poslali do útoku Senfta s Lípou a oba se jim za důvěru odvděčili vstřelenou brankou. Celé mužstvo hned od začátku plnilo pokyny trenérů na jedničku. Drobné chybičky by se našli, ale výkon byl od začátku 100% zodpovědný. Zápas začal rozehráním našeho mužstva a hned z toho byla branka a šok pro domácí hráče. Kvěch nalezl přesnou přihrávkou rozeběhnutého Senfta, ten si poradil s obráncem i vybíhajícím brankářem a poslal Tatran do vedení 1:0. V osmé minutě mohlo být vymalováno,když na branku postupoval sám Lípa, který chtěl brankáře přelobovat, ale míč šel nad branku. Do konce poločasu jsme nepustili domácí do žádné šance. Domácí vkročili do druhé půle aktivněji, ale naši hráči na ně v bloku čekali a nepustili je do šance. Blízko navýšení skóre byl Matoušek, ale nenalezl správné řešení. Domácí po standardní situaci trefili břevno, a to v době, když už vepředu hráli na dvě vysunuté věže. V 65. minutě jsme udeřili podruhé, Senft vybojoval na domácím hráči míč, uvolnil Lípu a ten obešel brankáře a radost na lavičce vypukla podruhé - 2:0. Hráči Tatranu už domácí do ničeho nepustili a po dobrém výkonu slavili zasloužené vítězství. Chválím celé mužstvo, ale nesmím zapomenout na dva hráče, kteří podali mimořádný výkon. Vystyd vygumoval soupeřova nejlepšího hráče a celý zápas odehrál bez jediné chyby. Druhým byl Soldát, který jezdil po hřišti jako motorová myš a bylo ho plné hřiště. Druhý mistrovský zápas hrajeme doma v neděli od 17.00 hod. proti Karlovým Varům a čekáme, že nás fanoušci přijdou povzbudit, tak jako v Třeboni, kde při návštěvě 350 diváků jich bylo asi sto ze Sedlčan. Za podporu fanouškům děkujeme.