Snadné vítězství mladšího dorostu na úvod jara

13. mistrovské utkání: 20.3.2016 (hřiště: Tatran)

Ml.dorost – Kunice     9:0 (4:0)
G: Nováček 3, Čejda 2, Bláha 2, Počepický, Klíma

L.Dřevojan – Hrbek, Kouklík, Počepický, Machovský – Křížek, Bláha, Čapek, Čejda – Voslář, Nováček

Střídali: Bartoš, Kopp, vyskočil, Klíma

Po zimní přípravě, kdy jsme se prakticky ani jednou nesešli v nějakém větším počtu, nás čekal první jarní mistrovský zápas. Soupeře jsme na podzim jasně přehráli, a tak i tentokrát jsme věřili v podobný průběh. Nutno říct, že jako mávnutím kouzelného proutku jsme najednou na zápas měli 15 lidí. Naopak soupeř přijel pouze s jedenácti kluky. Hned od  začátku bylo jasné, že se bude jednat o hru na jednu branku, protože jsme si vytvořili souvislý tlak. Bohužel velmi dlouho se nám nedařilo vstřelit úvodní branku. Až v 18.minutě využil M.Bláha centru ze strany od V.Křížka a poslal nás do vedení 1:0. V 33.minutě stejný hráč zvýšil po narážečce s D.Voslářem na 2:0 a hned o dvě minuty později přišel individuální průnik T.Nováčka – 3:0. V 38.minutě uzavřel poločasový stav D.Čejda – 4:0. Do druhé části přišel na hřiště J.Klíma, který se vystřídal s D.Voslářem. 43.minuta – D.Čejda zvyšuje zblízka na 5:0. V 50.minutě se do vápna prosadil T.Nováček a prudkou střelou dal na 6:0. V 51.minutě R.Kopp vystřídal D.Čejdu. V 55.minutě další střídání, když ze hřiště odešel V.Křížek a nastoupil po dlouhé době J.Vyskočil. V 57.minutě zkompletoval T.Nováček svůj hattrick (7:0) a následně ho na hřišti nahradil J.Bartoš. V 69.minutě utekl všem M.Počepický a s přehledem prostřelil brankáře – 8:0. Tečku za utkáním udělal v 75.minutě J.Klíma, který se konečně ze svojí několikáté šance prosadil – 9:0. Soupeř nás příliš neprověřil a spíše se hrálo jen o to, kolik branek se nám podaří vstřelit.