21. mistrovské utkání: 15.5.2016 (hřiště: Tatran)

Ml.dorost – SK Rakovník     4:2 (4:1)
G: Žirovnický, Bláha, Čejda, Kouklík

L.Dřevojan – Hrbek, Kouklík, Počepický, Machovský – Žirovnický, Bláha, Čapek, Čejda – Nováček, Voslář

Tabulka naznačovala, že mladší dorost čeká jeden z lehčích zápasů, v kterém by se mělo bez problémů zvítězit. Hned od úvodu jsme na soupeře vlétli a prakticky neustále se hrálo pouze na jeho polovině. První branka přišla v 11.minutě, kdy se pohotovou střelou bodle prosadil z hranice vápna J.Žirovnický – 1:0. V 15.minutě stejný hráč centroval z trestného kopu a hlavou přesně zakončoval M.Bláha – 2:0.  V 25.minutě se k odraženému míči dostal J.Kouklík a propálil vše co mu stálo v cestě – 3:0. O minutu později se pěkně uvolnil ve vápně D.Čejda a bylo to 4:0. Bohužel od tohoto momentu naše mužstvo zcela přestalo hrát a namísto toho, abychom skóre navyšovali, tak to byl naopak soupeř, který začal hrozit. V 31.minutě přišla prakticky první útočná akce hostů a hned z toho byl gól na 4:1. V 38.minutě ještě hosté neproměnili obrovskou šanci, když střela z vápna mířila těsně vedle. Do druhého poločasu se na hřiště dostali V.Křížek a J.Vyskočil, kteří nahradili T.Nováčka a A.Čapka. Naše hra se ovšem vůbec nezlepšila a naopak soupeř v 52.minutě snížil na 4:2. V 53.minutě střídání D.Voslář – R.Kopp. V 56.minutě útočník Rakovníka netrefil prázdnou branku! V 58.minutě musel odstoupit kvůli zranění J.Vyskočil a na hřiště šel A.Sabol. V 60.minutě se právě střídající hráč dostával do dobré šance, ale brankář zasáhl a míč vyrazil na roh. V 65.minutě se na hřiště dostal i J.Bartoš, který nahradil J.Žirovnického. O chvíli později dostal M.Bláha žlutou kartu za faul na polovině hřiště. V závěru už se nic zajímavého nestalo, a tak jsme doslova utrpěli výhru 4:2. Výkon prvních 30 minut byl skvělý a zbytek zápasu hrozný!