Přípravka „A“ – Dobříš   16 : 14  ( 6:1, 6:6, 4:7 )

brankář: Matoušek

1 : Křesina, Vybíral, Pudil, Brunclík, Jindráková

2 : Pšenička, Součková, Krajdl, Mašek, Pecháček

náhradník: Ballon

branky: Brunclík 3x,Krajdl 3x,Mašek 3x,Pudil 3x,Jindráková 2x,Pšenička 1x,Pecháček1x

1.třetina

Na začátku zápasu jsme hosty překvapili naší útočnou hrou  a moc jsme jim toho nedovolili. Převážně jsme hráli na polovině Dobříše. Naši převahu jsme i dokázali promítnout do skóre 6:1.

2.třetina

Hosté z Dobříše vyrovnali hru a to se projevilo i ve skóre druhé třetiny. Hráči z Dobříše měli více ze hry, ale nedařila se jim koncovka. V bráně kouzlil skvělý brankář Matoušek, který měl jeden výborný zákrok za druhým. Vyrovnanou hrou se hosté dotáhli i gólově zpátky do zápasu - 6:6

3.třetina

V závěrečné třetině jsme opět začali hrát svoji útočnou hru a hosté také přidali v herní aktivitě a hrál se pěkný pohledný fotbal na obě strany. Vyrovnaný zápas se hrál až do konce třetí třetiny, která skončila  4:7.

Závěrečné hodnocení:

Celý tým podal skvělý obětavý výkon. Střelecky se prosadilo sedm hráčů a z toho 4 dali hattrick. Všichni si zaslouží pochvalu za předvedenou hru. Po skončení utkání proběhly opět velké oslavy včetně děkovačky pro diváky. Děkuji všem hráčům za  předvedenou hru a divákům za skvělou atmosféru během celého utkání.