Porážka v Čížové s vedoucím mužstvem

[14. 5. 2017 9:27:33]

Sokol Čížová – „A“ muži   5:0 (4:0)

Glogar – Řehák (80.Sirotek), Vystyd, Brotánek, Repetný, Hájek, Kdolský, Dvořák (75.Čejda), Soldát, Senft (80.Kvěch), Němec

Naši hráči se od začátku snažili o kombinaci, ale míč poskakoval jako šašek na divadle. A tak hodně slibně rozvíjejících se kombinací končilo špatnou finální přihrávkou, protože míč drncnul. Bylo vidět, že domácí hráči jsou na svůj hrbatý plac zvyklí a hráli většinou míč bez dotyku s terénem! Určitě jsme měli míč častěji na noze, ale domácí nás trestali góly po našich chybách. Jak padali: první po hozeném autu, kdy se najednou objevil za naší obranou Janda a bylo to 1:0. Ve 23. minutě nezůstal Vystyd s Jiroušem, ten odcentroval, první střelu hlavou vytěsnil Glogar na tyč, rovněž první dorážku a jelikož naši beci jen fandili našemu brankáři, mohl pohodlně skórovat Nečas - 2:0. Ve 29. minutě nezachytil náběh Repetný a Janda dal na 3:0. V 38. minutě zbytečně fauloval Senft před pokutovým územím a Jirouš bombou do šibenice určil poločasový stav - 4:0. Pátá branka padla v 85. minutě po kopu z rohu, když se prosadil Polodna. Naši hráči se snažili, ale na soupeře to nestačilo. Dali jsme i gól, který rozhodčí neuznal. Určitě nezklamal v brance Glogar. Další zápas hrajeme doma v neděli od 17.00 hod.proti Mariánským Lázním.