Oslabená sestava Tatranu nestačila na ligový dorost 1.FK Příbram

[23. 7. 2015 8:02:46]

A“ muži – 1.FK Příbram (U19)        0:3 (0:2)

Capouch - Lípa, Brotánek, Čejda, Sůsa (15.Strnad), Soldát, Kdolský, Brandler, Sirotek, Urban (35.Valenta), Bartůšek

Tatran sehrál další přátelský zápas, tentokrát proti extraligovému dorosteneckému mužstvu 1.FK Příbram, které loni v soutěži zvítězilo a letos bude hrát Ligu mistrů. Do zápasu poslal trenér Láďa Šach hráče, kteří nehráli v neděli proti Českému Brodu, a kteří jsou u nás na zkoušce. Od začátku zápasu byly hosté lepším mužstvem, a to jak v pohybu, tak v přesnosti přihrávek. Naši hráči jim ještě dali obrovský prostor pro kombinaci, a tak poločasový výsledek 2:0 byl ještě milosrdný. V 7. min. 1:0 a ve 34. minutě 2:0. Začátek druhé půle patřil opět hostům a ti zvýšili na 3:0. Potom předvedl několik pěkných zákroků Capouch v brance. Až v závěru si Tatran vytvořil několik šancí, když 2x pěkně vystřelili Kdolský; Sirotek a Bartůšek trefili hlavou tyč. Nejlepší byl Michal Kdolský.